Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.13.

    9 fele kezdtem éledezni, hála mutteromnak :((( Délelött matekot tanultam, és "nagyon" izgalmas ez az analízis, most éppen deriválás, integrálás, függvény elemzés van terítéken. Délután fater szólt hogy a gépével vmi nem okés. Samsung lcd tv + monitor egybe, és olyat csinált, hogy ha a tv ment akkor volt hangja ha a gépen akartunk vmi zenét hallgatni akkor nem. Na mondom ez elég érdekes. Egyből vezérlőpultba fejest ugrottam - hangbeállítások, de minden ok, hangkártya az is. Vezetékeket megnézem hogy nem csúszott-e vmelyik ki de semmi. Nagy fejvakarás, még 1x oda nyúltam a monitor hátuljához és kb fél centit ki volt csúszva a csatlakozó, persze utána egyből ment minden. A "nagy" szerelés után lementem biciklizni, egy környékbeli tavat kerültem meg, had ne mondjam, hogy a sapkám teteje is sáros lett, kész off road volt, de megérte :D mutteromnak erről más volt a véleménye :DDD amikor haza értem összes cucc a szennyesbe, én meg a zuhanyzóba. Utána még egy kis matek következett majd a neptunt böngésztem, azon belül is a tantárgyválasztást. Szomorúan vettem észre hogy sok mindenról lemaradtam, és kb 5-6 tantárgyra nem tudok jelentezni mert beteltek :((( Eléggé mérges és egyben szomorú is lettem. Holnap úgyis megyek a suliba jegyet beirtani majd felmegyek a tanulmányi osztályra ( ha nyitva van ) és megkérdezem hogy mi az ördög folyik itt. Remélem még indítanak új csoportokat különben gondok lesznek úgy érzem. :DDD Este fele sikeresen összevesztem msnen a barátnőmmel, most elég vegyes gondolatok keringenek a fejemben. Nagy mérgembe leis tiltottam msnről, nincs kedvem most "beszélni" vele. Igaz hogy vizsgaidőszak van mindkettőnknek de azért ami sok az sok. Na mind1 szerintem én egyenlőre nem lépek Vele kapcsolatba, majd kíváncsi vagyok mit lép. Remélem belátja hogy bizonyos dolgokba nincs igaza, ha pedig segíteni szeretnék azt kötöszködésnek fogja fel, ki érti a nőket :F Holnap reményeim szerint kb 8ig alvás aztán 10fele be kéne érni a suliba. Tvbe ma este se lesz semmi érdekes. Bár mostanába szinte csak a sport tvket nézem ill discovery - national geographic. Még egy kis ph! aztán go aludni.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák