Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.26. Szombat

    Fél 9 - 9 fele ébredeztünk elég álmosan. Reggeli után neptunba körülnéztem, főleg órarend terén, végülis csak két ütközés van benne, na mondom ez gyönyörű. Excelbe össze állítottam hogy nagyjából minden jó legyen, hát sok szabad időm nem lesz sajnos. Barátnőmmel is hogy mikor fogunk találkozni az jó kérdés pedig egy egyetemre járunk. Délelött átmentem a mamámhoz, lezsíroztunk egy este lángos partit, amúgyis régen volt, jól elbeszélgettünk majd boltba mentem. Ebédre csirkepörkölt volt nokedlivel és savanyú uborkával, meg apu eltört egy jénai edény tetőt is. Délután hamar eltelt, zenét hallgatta majd 2-től 4-ig woman poker open volt. Számomra full ismeretlen játékosokkal de ügyesek voltak. 5re lementem a barátnőm elé a buszmegállóba, jó hideg volt. Elkezdtük nézni a bad boys 1-et. Legalább 10x láttam de jókat nevettünk rajta. fél 7re mentünk át mamámhoz vacsorára, finom volt a lángos, nem túl vastag, nem túl olajos, pont finom. Ízlett mindenkinek, jómagam bekaptam vagy 3-4-et, utána egy pohár tea, Itthon folytattuk a filmet, kb a 3/4éig néztük mert pont8kor kezdődött a poker, és az kihagyhatatlan. Elég nagy nevek voltak pl Negreanu, Ivey, Lindgren, Juanda. Nagyon jó volt. A barátnőm sajnos elég hamar haza ment, kb 9- negyed10fele. De nagyon jól éreztük magunkat, szeretgettük egymást tv nézés közbe sokat. Lekísértem a buszmegállóba majd siettem haza és a poker végére pont haza is értem. A legnagyobb Phil Ivey nyert parádés játékka. Utána ph! majd fürdés következett. Késöbb még a barátnőmmel msneztem, nagyon szeretjük egymást és nincs is ennél csodásabb dolog az életben hogy szeretsz vkit tiszta szívedből és a dolog kölcsönös. Most pedig go durmolni, holnap már jön haza anyu, várom már.

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák