Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.24. Csütörtök

    Éledezés a szokásos időpontba volt. Reggel a barátnőm telefonált hogy ne menjek le elé a buszmegállóba mert apukája elhozza kocsival, mondom úgy mégjobb. Nálunk beszélgettünk egy kicsit, örültünk egymásnak majd bementünk a városba ahol barátnőm vett pár gyöngyöt meg egyéb ilyen cuccost. "Izgalmas" volt az a bolt mit ne mondjak, na sebaj addig is a szerelmemmel voltam. A belvárosba még bementünk a postára, kértünk sorszámot de mivel rá volt írva hogy elöttünk még 21 ember van, így inkább leléptünk és haza buszoztunk. Közbe egy másik postára bementünk ahol alig volt 1-2 ember így hamar végeztünk majd sétáltunk haza. Nem volt olyan nagy meleg, szerintem 4-5 fok körül lehetett. Plusba bementünk mert a barátnőm megkívánta a gofrit, azt evett ebédre, én pedig fasírtot rizzsel és krumplival. Ebéd után beszélgettünk, zenét hallgattunk meg ilyesmi. Hamar eltelt megint az idő, kb 3 fele ment haza, szülei beugrottak érte kocsival. Miután elment és takarítottam a szobámba, csak portörlés volt, porszívózás majd hétvégén, majd tvt néztem. 6ra mentem pokerezni, 32en voltunk összesen ennyien még sose, úgyhogy 4db 8as asztal volt, ez nagyon sok. Kb 2 óra játék után estem ki, AQ sutied vs A8, utolsóra persze lejött neki egy nyolcas, riverkill... Aztán haza buszoztam, vacsira csirkepörkölt volt nokedlivel, beis kaptam egy emberes adagot, majd után egy red bullt. Barátnő felhívott hogy mizujs, kicsit morcos kedve volt de biztos kialussza magát, ma úgyis elég hisztis volt, minden téren. Este az "aryan brotherhoodot" néztem a tvbe, egyik kedvenc dokumentumfilmem, megis van gépen, érdekes és egyben megdöbbentő. Lassan megyek aludni. Hamar telik az idő, mindjárt 7vége, és utána vége a jó világnak -> lehet menni suliba...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák