Hirdetés

Aktív témák

  • darnellsmith

    senior tag

    2008.01.23. Szerda

    Viszonylag hamar, 7óra felé keltem fel. Borotválkozás majd összerámolás után kinyomtattam még egy papírt ami kell a beiratkozáshoz hamar kitöltöttem, elraktam a leckekönyvet meg egykis piát aztán elindultam a suli felé. A buszmegállóba összefutottam a haverommal és együtt mentünk a suliba, kb fél9re oda is értünk, én még vmit meg akartam nézni a neptunon, aztán majdnem elis késtem a pontban 9kor kezdődő beiratkozásról :Y Lényeg a lényeg ki kellett tölteni vmi nyilatkozatot, aztán leadni a kitöltött leckekönyvet, fél 10re meg is volt. Remélem jól firkáltam be mindent. Várakozhattam tehát 3/4 órát amíg az angol óra megbeszélése következett 10kor. Kicsit el voltam bizonytalanodva amikor láttam hogy senki elsős sincs, csak harmadik meg negyedik évfolyamosak, mondom mi van itt :DDD A tanár rendesnek tűnik, vmi fiatal csaj :D Kicsit érdekese beszél meg ahogy veszi a levegőt az kész :DDD Azért jó gyereknek néz ki. Biztos ami biztos óra után megkérdeztem hogy jó helyen járok-e és mondta hogy minden rendben, na mondom végre vmi jó hír. Hazafele leszálltam a postán, mamának megint be kellett fizetni vmit. Majd tescoba beugrottam 4 red bullért, 999ér simán megéri :D Ebédre fasírtot ettem sültkrumplival és rizzsel, utána egy red bull, finom volt minden. Délután msneztem barátnőmmel, majd elmosogattam, fél 4 fele felhívtam a külön angol tanárt hogy mikor mehetnék meg láttam hogy tegnap keresett :DDD Mondta hogy pl 10 perc múlva, mondom ok úgyis ráérek, meg 2 percre lakik tőlünk. Egész sokat felejtettem itt a nagy vizsgaidőszakba úgyhogy jó lesz rákapcsolni. Épphogy haza értem, jött anyu is a melóból, lementünk 2 boltba majd a mamához felmentünk, mondta hogy jött mégegy csekk, mondom felejtsetek el :((( . Nem lehet ám egyszerre feladni mindent, áh, egy héten háromszor kell engem elküldeni... :((( Vacsorára hideget ettem majd megnéztem a híradót, kész hogy mik vannak manapság, inkább nem részletezem ;]

    folytatom...

    darnellsmith

    Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

Aktív témák