Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbalazs83

    aktív tag

    válasz vargalex #968 üzenetére

    Szia!
    A routert múlt héten vettem, de a gyári szoftver 2.05EU nem akart 130Mbps-nél többel kapcsolódni.A régi Dir-615-el semmi ilyen gond nem volt.A D-link technikai támogatástól adtak egy linket ahonnan letöltöttem a 2.06WW fw-t, de azzal se lett jobb a helyzet. Aztán a neten találtam 2.08EU fw-t, de azzal is ugyanez volt a helyzet.
    Utána szántam rá magam hogy feltegyem az OpenWRT-t, pedig semmit nem értek a linux-hoz. Több napja olvasgatom a leírásokat, fórumokat. Az elején még semmit nem értettem abból amiket ide írtatok...mondjuk most se sokat :)

    Szóval a gyári fw-k után a 2.08EU-t nem tudom mennyire hivatalos [link] feltettem a 10.03.1 backfire-t, utána pedig a Barrier Breaker r33852-t amit linkeltél.
    Semmi mást nem csináltam.Hogy ezek közül melyik csinált fat image-t azt nem tudom.
    Tehát nincs caldata mentésem, mert azt se tudom hogy kell menteni.
    Annyit észrevettem hogy a particiókkal is történhetett valami mert se a gyárit "nem mint ha vissza akarnám tenni", se a 10.03.1 backfire-t már nem tudom feltenni.

    Tudnál nekem csinálni egy olyat amit a mostani állapotban fel tudok tenni, vagy leírni hogy mit és hogyan kell csinálni?

    Előre is köszönöm a segítséged!

    Üdv: Balázs

    [ Szerkesztve ]

    65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

Új hozzászólás Aktív témák