Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz nubreed #2986 üzenetére

    Tudom, anyámat, de egy kis korrekció: TPS = Third Person Shooter (játék műfaj). TPP = Third Person Perspective (maga a nézőpont elnevezése), ugyanez FPS-FPP esetén. Én is elvétettem ezt a "hibát" többször is, úgyhogy nem kötözködésből mondom :B

    TPP mod biztosan lesz pont ugyanúgy, mint ahogy a Witcher 3-hoz is van FPP mod. Valószínűleg ugyanúgy is fog működni, ezalatt azt kell érteni, hogy nem lesz tökéletes, mivel a játék nem a moddolt nézőpontra lett megtervezve (főleg a pálya design miatt lesznek problémák szűkebb/zártabb helyeken).

    #2987 Shing: szerintem legtöbb minden le van animálva már, mivel látható lesz a saját karaktered FPP nézetben is (ha lenézel) + vannak tükrök a játékban - ezért kétlem, hogy Mirror's edge-hez hasonló karakteranimációkat csináltak :D

    "A nagy kérdés az, hogy akkor minek lesz benne a minden részletre kiterjedő karakter testreszabás, ha ezek szerint kb. sosem látod kívülről a karaktered?"

    Egy más nézőpontból kérdezek: mit szólnál hozzá ha teljesen kivennék a karakter kinézetének testreszabását megjelenéskor FPP megartása mellett? Akármennyire is kevésszer látod a karaktered ez bizony hozzáad az "RPG-feel"-hez, hogy úgy nézel ki, ahogy akarsz.

    CDPR egy immerzív hatást akar elérni a belső nézettel, hogy jobban beleéld magad a játék világába, aminek egy következménye, hogy az öltözködés aspektusa közelebb lesz a való világhoz. Az pedig megerősített, hogy fontos lesz, hogy milyen ruhát hordasz néhány szituációban, pont ugyanúgy mint ahogy nem pizsamába mész dolgozni, mert nem látod hogy nézel ki, és akkor úgy is mindegy :DDD

    A dolog végén viszont ez egy preferencia kérdés, én támogatom a döntésüket. Witcherben mindig is zavart, hogy látom, mennyire részletesen ki van dolgozva a világ, de csak akkor láttam rendesen a közeli részleteket, ha furcsa kamerapozícióba raktam magam. De én önmagában a TPP nézetet sem szeretem annyira, mert "kiemel" a játékból, nem tudom úgy beleélni magam.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák