Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz hyggelig #19126 üzenetére

    Őszintén gratulálok a topiklakóknak, topikgazdának és modiknak, hogy a folyamatos követés, olvasgatás ellenére most találkozok először igazi nemkívánatos spoilerrel :C Veszélyesen tengődtem itt a topikban, kb mindent elolvastam eddig megjelenés óta a spoiler tageken kívül, azt hittem hamarabb fog eljönni ez a pillanat :DDD

    Egyébként nem vagyok mérges rád vagy semmi ilyesmi, számítottam rá mert egy interjúban Miles Tost nagyon kerülte a témát és nem akart ezzel kapcsolatos kérdésekre válaszolni, habogott össze vissza :DDD

    De tényleg szerintem ez nagy pozitívum itt a közösségben, hogy a trollok, dráma, veszekedések, temérdek screenshot között még is ennyi ideig spoiler-free-ként sem ért csalódás. Le a kalappal. :R

    @Kobe-féle téma: szerintem ez a fajta content amire te vársz ráér DLC-ig. A felfedezősebb típusúaknak (mint én) hatalmas mennyiségű content van a játékban így is. Felfedezős spoiler: valamikor közel megjelenéshez találtam meg egy kikötőt, amit egy Maelstrom csapat elhagyott, temérdek laptopos üzenetek és shardok alapján derült ki, hogy összeakadtak egy másik bandával és belviszály is született. Közelben volt egy hajó is valami kiszáradt helyen aminek a hida le volt zárva, de nem találtam hozzá kódot sehol. Egy kabinban egy zuhanyzó alatt is találtam egy holttestet, arra nem jöttem rá hogy mi történt, mert 2! órát eltöltöttem ezen az "üres" helyen ahol semmi egyéb nem volt csak egy kis loot és a shardok, üzenetek, szerettem volna továbbálni. Ezen kívül számos egyéb hasonló példával is találkoztam, ott is van felfedezési content ahol amúgy első ránézésre "nincs semmi". Biztos vagyok benne, hogy a jövőben a város hitelességét tovább fogják javítani, a te általad leírt dolgokkal például még egyszerűbb is lenne, mint AI-t fejleszteni vagy hasonló nagy dologba fogni.

    Aki tényleg minden zugát ismerni akarja a városnak, mélyebben belemenni az egyes csoportok történetébe, annak mindenképp minimum 150-200 óra tartalom van a játékban, szerintem ez bőven elég egy 1.0 release-től.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák