Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DelArco

    aktív tag

    válasz RetepNyaraB #16742 üzenetére

    A bunyós küldetésekkel én is meg voltam/vagyok lőve kicsit.
    Én az elsőt is 20. szint fölött csináltam meg úgy hogy a duplaugrással ugráltam körbe meg néha odaütöttem.
    Azután sokáig nem csináltam aztán megszereztem a legendary gorilla arms-ot. Illetve már 40es szint fölötti voltam. Így a katona arc nem volt nehéz. A második-harmadik ellenfélel igy is megszenvedtem azoknál 2 ütést bír a karakterem. Az ugrálgatás segített azért.
    A mostani animal-os nő ellen sajnos ez a taktika nem jön be mert nincs hely ugrálni. 1 ütést bírok ki a másodikba meghalok fixen. Még nem sikerűlt legyűzni. Van pár felesleges pontom azokat most ráteszem body-ra meg pár street brawler-en belüli cuccot is feltolok és meglátjuk.
    Aztán elvileg még ezután is van egy végső ellenfél az gondolom még ennél is nehezebb lesz majd.
    Mondjuk valszeg csak én vagyok béna mert a youtube-os videókban simán legyőzik őket.
    De a javaslatom ha még nem letted akkor szerezz be gorilla arms és duplaugrás cyberware-eket. (Azt hiszem 20-es streetcred kell hozzájuk) Esetleg tegyél pár pontot a street brawler képességekre.

    [ Szerkesztve ]

    Youth hides the key to salvation

Új hozzászólás Aktív témák