Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BusinessGuy

    senior tag

    Kedves jónépek!

    Nem tudom bug-e avagy valami be van lőve nálam,de másnak feltünt hogy éles fegyverrel (nincs átalakítás a fegyveremen hogy ne öljön) leterítek valakit,az a földön láthatóan még él... Ha ilyenkor rálövök akkor kapok még plusz XP-t és hírnevet... Gyakorlatilag mindenkinél ez van még annál is akit az iszonyat 1 lövéses barrett szerű mesterlövész tyuffantóval pofánlövök....Ez most be van nálam bugolva vagy ez most mi? Már napok óta észrevettem de gondoltam most megkérdezem,mert egy kiadós dara után mindig végigmegyek a fekvő népen és kapják a finisht...

    Béla néni: Azt azért elvártam volna Nigh Citytől ha már Cyberpunk, hogy beülhessek egy stip bárba és zenét hallgatva emellett a graf mellett valami táncos munyót nézegetve iszogassak dumálgassak ott lévő NPC-kkel, ehhez képest ebből semmi nincs benne és az iszogatás a bárba is röhej kategória az inventory előrántással. Elvártam volna hogy legyen valami kis játék, mint a Witcherben a Gwent. Elvártam volna azt is ha már Cyberpunk ahol testmodok és szamurájkard is a lista élén van mint fegyver sőt utcai bunyót is lehet nyomni hogy ne 3 ütésből álljon a mozgás repertoár és komolyabb legyen a dolog főleg a Witcher után. De azt is hogy az NPC-k néha megvédjék magukat, mert egy ilyen városban kicsit nevetséges hogy szinte mindenki reakciója az összekuporodás. A rendőrök is gázosak a hirtelen bespawnolással. És még lehetne hosszan sorolni mi mindent elvártam volna, főleg hogy szép része be is lett igérve, promózva. Night City városa a tucat npc ellenére így most egy üres alibi npc-vel teleszórt város ahol a feladatokon kívül nincs értelme mászkálni mert csak csalódás fog érni a látványon kívül. Szó se róla lassan 50 óránál járok és élvezem a stuffot, de ez jórészt a küldetéseknek és az atmoszférának köszönhető illetve a gunplay is élvezetes ha ráfekszik az ember a skillekre ezzel kapcsolatban. Gyakorlatilag hiába van millió városlakó, Night City gyengébb hasonló kelt mint bármelyik városi Ubisoft openworld játék, ami gáz mert mindre ugyan ez mondható el: alibi random élővilág zéró életszerűséggel...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák