Hirdetés

Aktív témák

  • Messa

    tag

    Szombat és Vasárnapi bejegyzés elmaradt :O

    Sebaj,szombaton egész nap a kutyával kínlódtam még anyumék vásárolgattak BP.-en.Nem volt 1 1xű menet,de túl vagyok rajta.1 biztos:Soha többet nem maradok otthon 1edül a kutyára vigyázni,mert egy kész agyrém az az állat. Este még átjött haver és a Marvel Ultimate Alliance-ben lenyomtuk multiban az első 2 Act-et.Jópofa game egész megtetszett. Laptopjáról játszottunk,második monitornak rákötöttük a 21'' Samsungom és én a hugom Logitech game padjáról toltam,jó volt na.Hajnali 5 kor le is feküdtem vasárnap :DD

    Ezzel ki is nyírtam a vasárnapom,mert délután 5kor másztam elő az ágyból utána meg lehetett kezdeni pakolni és irány vissza BP. Azért este még megnéztem a Kőagy-örnagyot a TV2-n.Birom azt a filmet:)

    Úgy néz ki el tudom adni a WOW accomat is hál'istennek egy felnőttnek nem valami taknyosorrú kölöknek. Ez azért pozitívum,mert ha már 2 évet beletoltam ne nyomja el valami ficsúr 2 perc alatt.

    Ma reggelem kis melóval telt,de a délután nyugisabbnak ígérkezik. Pénteken ha minden igaz MFB-s karácsonyi Party ha a későn jelentkezés ellenére kapok meghívót.Mondjuk ezzel kiütném a pénteken való hazautazást,de szerintem megérné,ha másért nem legalább találkozhatnék ''nagy'' emberekkel a cégtől,ami nem rossz ha az ember a jövőjére is gondol. Ha tudok menni valszleg szombat reggel tudok hazamenni,de az vígasztal,hogy utána hétvége már karácsony utána meg két ünnep között remélhetőleg majd 2 hét szabi otthon,amit már nagyon várok.

    Szombaton megint megkeresett az a csaj akiről talán már írtam és mit ad isten megint csak azért kelettem,hogy álítsam be neki a neptune hozzáférését. :O Sebaj hátsó szándék nélkül segítettem,de kicsit bosszantott a dolog. Mit nem adnék egy olyan csajért akinek hozzám hasonló érdeklődési köre van. Nah de ilyen mákom kis valószinűséggel lesz,inkább le teszek róla,mert ha csak vágyakozom úgy se lesz semmi,se senki.Majd talán ha egyszer valami teljesen mással leszek lekötve akkor jön a nagy Ő. Csak győzzem kivárni.

    Átlagos hétnek nézek elébe,de talán szerdán lesz egy kis gépes melóm,mert egyik kolega vesz itt az osztályon 1 laptopot(amit mellesleg én ajállottam :B ) és megígértem neki,hogy pakolok rá neki 1 rendszert. Szeretek ilyen dolgokban segíteni,mert én is elvagyok ha egy gépet buzerálhatok és aki nem ért hozzá annak nem kevés pénzt és időt tudok megtakarítani,amiért általában hálásak az emberek. Az meg mindkét félnek csak jót jelent.

    Képtelen vagyok ráhangolódni az ünnep hangulatra,mert valahogy nem érzem, hogy jön a karácsony talán a félhülye időjárás meg a hóhiány miadt van a dolog. Jó lenne kicsit ünnepi hangulatban ténykedni,mivel olyankor mindíg kicsit aktívabb és boldogabb za ember. Az elmúlt 2-3 évben nem nagyon ment nekem ez az ünneplés dolog,remélem vissza rázódok,mert hiányzik a feeling :O

    Nah back to PH!,mivel péntek óta szinte ide se toltam a képem :))

    Time is the fire in which you'll burn.

Aktív témák