Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landon

    őstag

    válasz BandiHUN #3028 üzenetére

    +1. Teszek a DX11-re. Miért?

    1: Ebben a játékban semmi értelme, csak egy integrált sz@rt tudnak beletenni ami közel nem lesz olyan mintha egy alapoktól DX11-es játék lenne. Max vmi észrevehetetlen különbséget ráhúznak valami 'csinált' tesszellációra és kész. Persze a CryTek-től elvárható -30% sebességcsökkenés az meg lesz.

    2: Még a meglévő játék sem megy normálisan.... tele van grafikai bug-okkal. Eleve a textúrák minősége finoman szólva 'gáz' de mindegy összességében jól néz ki a játék meg amúgy sem ez lenne a lényeg, DE az, hogy képtelenek 2011-ben a tetves több GPU-s rendszerekre (is) optimalizálni az vicc... Ez lenne az első amit javítaniuk kéne... mert nem kis sebességcsökkenésről vagy hasonlóról beszélünk hanem dúrva grafikai hibákról ÉS jelentős sebességcsökkenésről/lagról. Ok, hogy ezek így meg úgy orvosolhatóak valamilyen szinten, de miért nekem keljen mindíg vacakolnom... ill. oldaják meg a maximális kihasználtságot FFS... Véleményem szerint ez elvárható! :U

    Kövezzetek meg de egyetértek azokkal akik azt mondják, hogy a CryEngine3 az inkább egy 1.5. Konzol volt a fő cél ennyi. Ez lett. Itt nem arról van szó, hogy valakit csak a grafika érdekel vagy hogy túlságosan csak arra megyünk rá, ugyan már... nehogy azt mondjuk már, hogy a Crysis története/játékmenete annyira nagyszerű, hogy az elvigye a hátán a játékot. :U Ez nem Fable vagy TES vagy hasonló...

    Félre ne értsetek véletlenül sem vagyok a Crysis ellen mert az egyik kedvenc játékom. :) Csak sajnos úgy fest túl sokat vártam a folytatástól. :B

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák