Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16741888

    törölt tag

    válasz tocsa #123 üzenetére

    Tudod az az igazság hogy van gyógyszerekkel is elég sok tapasztalatom. 12éves koromban úgy hogy előtte mak egészséges voltam soha életemben nem szedtem gyógyszert, egy fél év alatt eljutottam arra a stádiumra hogy 25db(!) gyógyszert kellett szednem naponta.Sajnos nem vicc. Minden napszakban egy marékkal! Ekkor ismertem meg a steroidot mint olyat és sajnos nem volt kellemes!

    Story:
    Semmit nem tudtam róla, ugye azt hittem olyan mint a többi gyógyszerem semmi mellékhatás, nem is érdekelt különösképpen az egész csak szorgalmasan beszedtem. Az étvágyam szinte eggyik napról a másikra 3-4 szeresére nőtt, egyszerűen nem lehet ennek hatására megállni a nem evést! Testsúlyom is elég szépen növekedett, értem ezalatt olyan 10k/hónap! Már szedtem a gyógyszert vagy egy hónapja amikor egyszercsak egy régi barátom nem ismert meg az utcán, nem tudtam mire vélni a dolgot, aztán mások is így tettek!Utána már a suliba is mosolyogtak a hátam mögött megint nem tudtam miért?? Megkérdeztem és akkor mondták hogy meg van puffadva az arcom! Mondom az nem lehet elvégre mindennap tükörbe nézek nem vettem semmit észre. A megoldás az volt hogy csináltattam magamról egy képet és összehasónlítottam a 2 állapotot! Megdöbbentő volt, úgy képzeld el mint amikor benn tartod a levegőt az arcodba! Durva nagyon! Ehhez még jött az izomfájdalom meg még mit tudom én mi úgyhogy elegem volt! Azóta utálom az összeset! Ja és az amit itt leírtam mindenkinél előjön nem csak nálam van aki 30-40kg ot is hízik! Sportolás mellette megint csak kizárva mert olyan szitű izomfájdalommal jár hogy elmondani nem lehet!

Új hozzászólás Aktív témák