Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gentlelelele

    aktív tag

    válasz GabN73 #68349 üzenetére

    Sajnos én is érzékeltem ezt, és szomorú vagyok miatta, hogy tudom ellőni egyből az embert és néha kell pár plusz golyó :(((

    Többiek :Akkor kezdetek el feljebb lépni a ranglétrán, amikor elfogadjátok , hogy nem minden a csapattársaitok hibája és ebből adódóan ti mindig mindent jól csináltok. Solo carryzni nem nehéz egy olyan szinten, amihez képest te sokkal jobb vagy. Előbb utóbb feljebb jutsz és továbbra sincs olyan, hogy mindig te kapod a medvehangú vodka szagút és mindig ellened van a kebabos laggoló zseni. A meccsek 10%át lecsalják, vagy neked vagy ellened, vannak megnyerhetetlen meccsek és vannak olyanok, amiket az öledbe dobnak (itt an a párhuzam, hogy nem mindig veled van a szláv ajku). AZ utóbbi kb 60% (30 a 30-hoz). És marad a többi 30%, ahol normális a csapat, normális az ellenfél és egy szerencsétlen tényező van, ami befolyásolja a meccset és ez pedig te magad vagy. Ameddig csak hátráltatod a csapatodat ezekben az esetekben akkor oda való vagy, ahol jelenleg állomásozol(vagy lejjebb) hiába sírsz miatta. Legyél jobb és ennyi, mert mindig van hova fejlődni ;).

    :C :C :C

    És igazán találhatnátok valami más témát azokon kívül, hogy csalnak az emberek. Eléggé pöcögödör lett az egész ilyen téren, mert az egész topic erről szól. Nem csoda, hogy pár bajtárs is megrekedt ezen és csak ezt szajkózza. Igazán találhatnátok olyan témákat is, ami előbbre segíti a fórumozók fejkődését :o

    twitch.tv/gentlegg “Evil is Evil. Lesser, greater, middling… Makes no difference. The degree is arbitary. The definition’s blurred. If I’m to choose between one evil and another… I’d rather not choose at all.”

Új hozzászólás Aktív témák