Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szebe

    őstag

    válasz lemusz #65413 üzenetére

    Most meg akartam keresni, hogy az előző lanvégi cikkben (ahol felsorolják a topx-et LU-val) vajh' leírták-e, ki mennyit vihetett haza, de sajnos nincsenek fent régebbi cikkek.
    Én úgy emlékszem (aztán javítsatok ki ha nem), jó pár lan óta nem írnak konkrét nyereményeket, legyen az anyagi/tárgyi (kíváncsi vagyok, az idei Zowie-s cuccokat megkapják-e, akiknek meg kell :N )
    Egyébként képletesen értettem, egy icl mindennel együtt ~20k-ban tuti bennevan. Ha nyer a csapat 100k-t, akkor az úgy annyi is...

    (#65414) kretenallat
    ???
    Nem az első lanjuk STOP tábla néven, kis gugli alapján már konkétan a 26-os ICL-en is ezzel a névvel voltak lent (a superman, superstar, dwayne keménymag meg azóta is változatlan).

    Ezt a KaHu témát meg el ne kezdjük már megint pls. Nem tudom hány lan alapján van 0.9-es kdr-je ebot szerint, aztán pár embernek megfeküdte a gyomrát, hogy phmixen meg 1.5++ volt neki.
    Egyébként mintha gentle és ragie se lőtte volna meg ugyanazt.
    Lehet, hogy lanon vissza is lőnek? :Y

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Új hozzászólás Aktív témák