Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vzsryl

    nagyúr

    válasz b05co #23408 üzenetére

    1. A KanDisznókat azért hoztam fel, mert egy kis szarkazmussal próbáltam reagálni arra, hogy szerinted a taxok miatt kap ki a NIP online. Ezt megérteni kell, és nem komolyan reagálni rá.
    2. A NIP és mások még mindig nem csak a NIP. Ezt a tényt próbáld feldolgozni, és ne szajkózd folyamatosan a NIP-et. Nem csak a NIP, ismétlem; nem csak a NIP!
    3. Szerintem a felnőtt viselkedés nem abban nyilvánul meg, hogy mások szövegéből kivágsz egy magadnak kedvező részt, aztán azzal ferdíted el a másik fél mondandóját. Pl.: "NIP" "KanDisznók" "kikap". Ebből te ezt a 3 szót ragadtad ki, és egymásután rakva kitaláltad a te "valóságod".
    4. Szerintem a felnőtt viselkedés nem abban nyilvánul meg, hogy másokat megbélyegzel azzal, hogy általánosít, amikor a te általánosításod a legkirívóbb az egész vitában. Pl.: Na a magyarokból indulj ki...
    A magyarok lehet elferdítik a valóságot, de ezt nagyon bután és átláthatóan csinálják. Azért tartunk itt, ahol. Fejlettebb országokban, népeknél ez sokkal drasztikusabban és okosabban jelenik meg. Emiatt tudnak haladni előre, és átgázolni a kisebbiken. A skandinávok valóban szépen csinálják a maguk kis dolgait, de mivel skandináv cégnél dolgozom, ezért tudom, hogy itt is ugyanúgy megrohad az alma...
    5. Ha belátod, hogy létezik a CSGO-s bunda - be is linkelted - akkor nem értem, hogy miért állsz ki mégis ennyire a saját igazad mellett. Annál a csapatnál volt egy becsületes ember, aki nem bírta elviselni. Más csapatoknál, lehet senki sem becsületes. Sajnos ritka tulajdonság...
    6. Szépen leírtam, hogy elfogadom a véleményed, látok rációt a meglátásaidban, érveidben, és egyértelműnek tartom, hogy nem bundáznak folyamatosan. De te nem tudod elfogadni, hogy a másik fél úgy gondolja, hogy ettől függetlenül mégis van bunda. Nem mindig, de van. És elég sokszor ahhoz, hogy zavaró legyen.

    megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

Új hozzászólás Aktív témák