Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fikasz

    tag

    válasz Csaba_20_ #180 üzenetére

    Mikor először beüzemeltem a tápot semmi hangja nem volt. Nem is hittem volna, hogy venti van benne. Előzőleg egy FSP ZEN-el próbálkoztam csak azt melegedési okokból nem tudtam alkalmazni mivel egy ventinek muszáj a gépbe lenni és az legyen a tápban.
    Nos a két táp közt zajban nem volt semmi különbség, szidtam is a ZEN-t mivel Corsairral kellett volna kezdenem. :) A venti nagyon halk volt. Aztán jött a meglepetés. Fél órát használtam miután hagytam a gépet alapon pihenni. 20 perc után kikapcsolt a monitor és elkezdtek melegedni benne az alkatrészek a venti eszméletlen gyorsan és hangosan pörgött, a tápból pedig büdös én úgy hívom amperszag áradt ki. Kikapcsoltam, lehűtöttem és azóta folyamatosan magas fordulaton pörög a venti még ha hideg a táp akkor is. Viszont az a büdös szag azóta sem jelentkezett mindegy, hogy terhelem vagy C&Q módban használom. A szervizbe csak annyit mondtak kipróbálták és semmi rendellenességet nem tapasztaltak. A táp halk. Persze, ha van mellette egy hangos CPU és GPU venti, persze, hogy halk a táp. Ha porszívót használok otthon akkor is halk a táp. :) Még annyit hozzáfűztek, hogy nem érdemes visszaküldeni a gyárba mert 1-2 hónapot ülnek rajta és elég nagy eséllyel küldik vissza úgy, hogy szintén nem csináltak rajta semmit. A hab a tortán, hogy a tápokra nem vonatkozik a 3 napos cseregarancia.
    Pedig szívesen kipróbálnék egy másikat csak hogy összehasonlítsam őket.

Új hozzászólás Aktív témák