Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Sziasztok!

    Én is beszereztem a játékot, instant gamingen rendeltem elő meg is kaptam, steam elfogadta semmi gond nem volt. 9000 huf lett a vége.

    Nem értem a grafikát fikázókat, játszottak ők a játékkal? Szebb mint az előző, a motor miatt szépen fut szinte mindenen, jó ezt nekem könnyű mondani, de régebbi gépeimen és jól futottak a codemasters címei és atok jellemzően középkategóriás hardverek voltak.

    FHD ultra setting:

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    Most álltam neki először a karriernek F1-es játéknál. Kocsiból mit érdemes választani, vagy tök mindegy? Hangban biztos van közöttük különbség, de van teljesítményben is? Az biztos, hogy time trialban nem vettem észre, legalább is a régebbi részeknél.

    Ferrarival kezdtem, nehézség nem túl nagy, (nem volt még tapasztalatom, hogy hova érdemes állítani) így időmérőn simán másodperceket tudok adni, de ami érdekes, ha direkt rontom a rajtot, akkor meg alig lehet őket előzni, mert hirtelen begyorsulnak a többiek.

    Üzemanyagspórolás elég vicces. Tapasztalatom ebben sem volt semmi, így simán 10 másodperccel vezettem és a célegyenesben váltott át vészüzembe, mert nem volt üzemanyagom. 5. lettem.

    A spórolás csak annyi, hogy a kapcsolón állítom a keveréket, szegény, normál, dús? Csak ennyi? A kocsi érezhetően gyorsul vagy lassul, harapósabb, vagy nyugisabb.
    Hosszútávú versenyen, pl nem 5 körös versenyen biztos izgi, hogy mikor építek ki előnyt és mikor spórolok a benzinnel. Azzal is lehet spórolni egyébként, ha mondjuk féktávon többet gurulok, vagy az nem számít?

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    Köszi mindenkinek!

    Egy versenyen már túl vagyok, karrier közben tudom valahogy állítani a versenyhosszt?

    A nehézséget tudtam állítani, áttettem én is 61-re, meglátjuk milyen lesz úgy. Eddig 35-ön volt :D Segítségek Experienced-re van rakva, a váltást tettem automatára, mert mire megtanulom a sok funkció gomb helyét G27-en addig hiába is akarok kézzel váltani.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    Nekem a leaderboard nem tetszik, főleg egy raceroom után.

    Megyek pl egy 1991-es classic autóval Kínában, erre felhozza az összes classic autós időt, nem csak azokat amivel mentem. Ezzel nem feltétlen lenne baj, de szűrni nem lehet, se autóra, se országra, se semmire. A hol vagyokra kattintva, 100-akat ugrik a leaderboardban az első időtől, nem az én körülöttem lévőket hozza be. A görgetés lassú a keresés lehetetlen a listában.

    Egyébként a játék jó, de, ha esportot akarnak akkor a leaderboardnak sokkal jobbnak kell lennie. A RE3 nagyon egyszerű, de rengeteg szűrővel van ellátva. Vannak már különböző csoportok az első időhöz mérten hány %-al vagy elmaradva és az adott csoport legjobbjához viszonyítja az idődet, meg ahhoz akit kiválasztottál, mint ellenfél idő. Nagyon szuper. Egy nagy csúszkán látszik, hogy hogy állsz az összességhez képest.

    Még egy érdekesség, fogyasztás optimalizálás a szabadedzésen eddig érdekesen működik, vagy csak a 31 és 51 között nehézségben ennyi a difi? Nem sokat mentem a karrierben, de már több órát beletettem. Ausztia, simán lila a fogyasztásom, de ehhez full gázon kellett mennem. (száraz idő, 31-es nehézség) Kína (esős idő 51-es nehézség) éppen, hogy összejött, pedig sokat "vitorláztam" féktáv előtt, kigyorsításkor, pedig hamar felváltottam, nem tudom mennyi próbálkozásra adta meg a lilát.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    válasz #32191744 #504 üzenetére

    Logitech G27

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

  • Plebi

    senior tag

    Az F1 2018-ban sincs VR támogatás? Steam nem listázza, amiatt gondolom nincs, ami ma már problémás. Hülye kifogásokkal jönnek, hogy VR-ben nem lehet megoldani a menüt, de érdekes egyes programok jól kezelik. :(((

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák