Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz MrCsiT #5190 üzenetére

    Most este nem garantálom, hogy értelmes lesz, amit írok.

    Én th7ről "váltottam" th10re, szóval egy életre megtanultam: maxolni kell. Vagyis a hősök 40esek voltak. Illetve a kinget menet közben húztam talán, már nem is emlékszem. A loot az probléma, de darkos sereggel simán lehet bónusz miatt pluszban kijönni. Neked a hősöket is húzni kell, ami ugye nem egyszerű, azok nélkül rohadt nehéz támadni.

    Aztán, 4200 váltanom kellett sarira, ott ha 0ra kijöttem, az már jó volt. Cw bónusszal (szintén ment a dark sereg cwn) viszont meg tudtam oldani a pusht így is. Legendig. Utána ugyanis
    a) nincs több liga
    b) kibannoltak
    Ilyen hősökkel viszont ne égesd a szabadidőd és az idegeid, ráérsz. Hidd el :) Lazán farmolgass egy neked tetsző helyen. Kristályban, de nyilván fölötte is vannak nem túl erős,azonban teli bázisok. Óránként full sereggel mész kb 3 perc nexteléssel: arany jön, elixirből meg az egyik féle lassan/alig, a másik viszont gyorsan.

    Az elixírhez még: xmod nextelte a bázist titánban, vagy pedig darkos sereg miatt győzelem esetén 5 spellel is kötelezően pluszban jöttem ki elixirből. 200k körüli a bónusz. Úgyhogy nem probléma. 4600tól már olyan ritkán ad be bázist, hogy tvzés közben a beépített hangeffekt is tökéletesen megtette. És nem emlékszem pontosan, de minden 5-10 bázis th 9 volt :Y

    Folyamatosan húzz egy hőst, a warden most mellékes, 5ös szinttől megteszi. Ha nem cwzel, akkor egyszerre kettőt. Én 32esig bírtam így :DDD Csak akkor a 200k dark mellé egy nap alatt boostokkal is rohadt kemény volt a maradék 80k, úgyhogy ezt abba kellett hagynom. Aq meg ezerszer fontosabb mint a king, a sorrend így nem is lehetett kérdés.

    Nincs titok. Farmolni farmolni farmolni. Nem olyan nehéz. Csak elárulok neked egy titkot: nem kell túlzásba esni. (Bár haláleset még nem ismert.)

    Amúgy vettem gemet, összesen vagy 10k forintért. Boostoltam. Főleg a hősöket, főleg push alatt. Sok idő (volt?-->frissítések/nem emlékszem ez mikor volt már), mire elkészülnek. Nem sok az a 100k, menj th10re lentebbi ligákban, ahol kényelmes

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák