Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    válasz #75376384 #380 üzenetére

    Semmi "elcseszett rendszert" nem látok a képeiden. Magyarokat főleg folyó mellé spawnolja, hogy ki tudd használni a district + building +50% extra építési sebességet a Pearl of the Danube képességből. Ennek megfelelően minden egyes képen folyó mellett kezdtél, ahogy látom. Más kérdés, hogy nem a legideálisabb helyre tetted a várost, de az mellékes.
    Kanada meg tundra mellett/tundrán kezd, különben nem lenne értelme a bónuszának: "Can build Farms on Tundra tiles, and on Tundra Hills tiles with Civil Engineering. Purchasing Snow, Snow Hills, Tundra Hills, and Tundra tiles is 50% cheaper. +100% extraction rate of accumulated resources on Snow, Snow Hills, Tundra Hills, and Tundra tiles."

    Azt meg nem hiszem el, hogy ne lenne elég helyed terjeszkedni. Én nem szoktam csökkenteni a civ-ek számát, vagy 6 vagy 8al játszom, a map méretének megfelelően. Persze előfordul, hogy kicsit kevés a hely, de akkor okosan kell megtervezni a városokat, kicsit közelebb egymáshoz. Illetve az első két, hármat az AI irányába, és később feltölteni az így elzárt hátramaradt területet.

    https://imgur.com/a/q2m0sCC
    Épp most fejeztem be egy gyors játékot, amit kisebb nehézségen (warlord), és quick speed csak azért játszottam, hogy megcsináljak 2 achit - és akkor már útközben tapasztaljam még az újdonságokat amiket a kieg hozott. Az igaz, hogy valószínű nagyon szerencsém volt a spawnnal, mert nem elég hogy rengeteg folyó volt a környéken, még a gép sem jött az irányomba. Az acsihoz kellett egy olyan város ahol mind a 4 féle tiszta erőművet egyszerre építem fel, ilyet meg csak a térkép közepén találtam, elég későn. De hála a warlord fokozatnak, még ilyen messzire is oda tudtam érni időben 2 settlerrel. A problémáidat olvasva, azokat simán megoldaná, ha inkább gyengébb nehézségen mennél. Akkor olyan lassan csinál új városokat az AI, hogy tuti lesz helyed. A sivatag, tundra, hegyek és vulkánok meg a játék részei. Ha minddel bajod van, nem is értem milyen mapot szeretnél egyáltalán látni.

    [ Szerkesztve ]

  • mepet

    addikt

    válasz #75376384 #380 üzenetére

    Az utolsó kivételével ezeket nem kezdtem volna újra. Az elsőn a hegyek zavarnak?

Új hozzászólás Aktív témák