Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • farokk

    csendes tag

    válasz #16226560 #1 üzenetére

    Üdv.Nem tudom ez nem duálbootos. 59e-ért ingyen szálítással.Az akkuja is kisebb kapacitású.

    http://www.tinydeal.com/chuwi-hi10-101-windows-10-z8300-4gb-64gb-tablet-pc-w-hdmi-p-156708.html

    [ Szerkesztve ]

  • szucsi1962

    csendes tag

    válasz #16226560 #1 üzenetére

    Sziasztok, akkor lássuk: Két tipust kiismertem, a Chuwi Hibook Pro és a hi8 pro is, a tulajdonomban van. A tanácsom, csak akkor vásárolj Chuwit, ha majd lesz alkatrész és szervíz mongyuk Magyarországon, A Gearbesten vásároltuk tavaly ősszel a Hibook-ot. A második nap megállt, és többé nem idult. A Gearbest készségesen elküldte a kínai szervíz címét. ahova küldenem kellett volna. (Eu raktárból vásároltam) De felajánlotta, hogy ha más úton szeretném megjavíttatni, visszafizet egy részt vételárból, amit elfogadtam, mert addigra a Chuwi forumon kiderítettem mi a baja. Ezután még másfél hónapig pihent a tablet, mire megjöttek a cuccok Kínából. Kell egy 3 $-os eprom programozó és hozzá az 1.8v-os átalakító stb összesen 10$. Feltoltam egy új biost, azóta működik. A hibát pedig az okozta, hogy a windows a frissítéseknél egy az egybe televágta a 30 GB tárhelyet. Időközben a lányom vett egy hi8 pro tabletet, az egy napig működött ugyenezen fenti ok miatt. Azon összesen a 32 gb-ból 17-18 van hagyva a Windows-nak. Azt már a meglévő kütyükkel fél óra alatt megjavítottam, majd legyalultam az Androiddal együtt a particiókat, most csak windows van rajta 30 Gb hellyel. Mindkettőn Windows frissítés letilva. Tűzfallal. Összefoglalva, aki nem szerelni akarja, hanem használni ne spóroljon inkább vegyen egy asust, vagy egy lenovo-t. Kínai tabletet senkinek nem ajánlok. Sem a szervíz, sem az alkatrész ellátás nincs megoldva.

    [ Szerkesztve ]

    üdv, szücsi

Új hozzászólás Aktív témák