Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andrej1

    aktív tag

    Kis segítség kellene no meg persze a véleményetek !

    Szeretnék venni egy Win-es tabot dokkolóval . Filmnézés ,kisebb játékok, netezés ezekre használnám .

    Ami minimum feltétel :
    Kijelző 10.1"
    Belső tárhely 32 GB.
    Ram 2 gb
    Proci 4 magos

    ASUS Transformer Book T100 modellel szemezgettem . Ami pozitív hogy a dokkolóba lehet HDD/SSD rakni van benne aksi is így elég hosszú ideig bírja .

    Viszont ezen a Chuwi Hi10 (drágaszáágon) megakadt a szemem :) Kinek hogy jött be Jól jönne pár vélemény és tapasztalat :)

    Véleményetekre lennék kíváncsi hogy melyikkel járnék jobban és hogy kinek hogy jön be a Chuwi Hi10 ?
    Illetve egy átlagos aksi üzemidő érdekelne ha csak netezek illetve játszok . A dokkolóba lehet e +HDD-t rakni ? Láttam a dokkolója világít ami csökkenti az üzemidőt , ezt ki lehet kapcsolni vagy ez állandóan világít ha használod ?

    Ha mellette döntök akkor mire kell figyelnem vásárláskor ? Honnan érdemes most rendelni ? Olvastam hogy a gyári töltője nem valami acélos így gondolom be kell ruháznom majd az összefoglalóban említett töltőkábelek valamelyikére . Kiegészítő eszközök is kellenek majd kijelzőre fólia, táska stb.. gondolom ezeknek a dolgoknak is megvan a lelőhelye ahonnan érdemes rendeli .

    Válaszotokat előre is köszönöm :R

    Az tényleg igaz, hogy mi-újság van veled ? :D

Új hozzászólás Aktív témák