Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • pacorro

    aktív tag

    válasz jootomy #1374 üzenetére

    mint japánba.. :C

    Ja, itt tényleg nem rossz a helyzet. :)
    47 megabites (korlátlan) ADSL-t használok kb. havi 11000 forintért.
    A kábel 100 megabites lett volna, kb. havi 15000-ért.
    De mivel alig töltök le, még ez is túl gyors nekem. Az első három hónap ingyen volt, nincs hűségnyilatkozat, ha le akarom mondani, elég egy hónappal előtte szólni.

    "Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

  • pacorro

    aktív tag

    válasz pacorro #1514 üzenetére

    Otthon egyébként évekig Chello Classicom volt, nem volt vele problémám. Egyszer volt egy komolyabb kimaradás, amikor ráadásul az ügyfélszolgálaton is hülyének néztek, de aztán hamar megoldódott.

    "Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

  • pacorro

    aktív tag

    válasz jerry311 #7717 üzenetére

    Nem emelés, hanem a kedvezmény megszűnése. Nem ugyanaz.
    Csak az eredmény ugyanaz.
    Egy a lényege, legyen hűségszerződésed vagy fizess többet.

    Hümme. Azért teljesen nem kóser a dolog, mert így gyakorlatilag a régi előfizetőket veszik semmibe/tartják hülyének. Évekig UPC-t használtam, utána egy évig külföldön voltam, köthettem új szerződést, új hűségnyilatkozattal. A hűségnyilatkozat lejárt, kaptam a számlát, hogy ezentúl fizethetek 5990 forintot az 1280/256-os netért. Gyakorlatilag szartak a fejemre, hogy egy év kihagyással majd' öt évig az előfizetőjük voltam. Ha azt mondják, marad a régi ár (4900), akkor azt mondom, hogy jó, ez nem olcsó ezért a netért, de annak ellenére, hogy lejárt a hűségnyilatkozat, kifizetem, mert alapvetően elégedett vagyok a szolgáltatóval (az apróbb f@szságaik ellenére). De ha egy számlán, apróbetűn megkapom, hogy ezentúl fizessek többet, az már nem tetszik annyira. 6000 forint egy ma relatíve lassú netért szerintem nagyon sok, és szerencsére van lehetőségem váltani, így váltanom kell. Ma fogom lemondani a Chellót. Igazából nem értem a UPC-t, hogy ha (szerencsére) verseny van a szolgáltatók között, akkor miért nem foglalkoznak a régi előfizetőikkel, hiszen többen vannak, mint az újak, és egyre nehezebb lesz őket így megtartani.

    "Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

Aktív témák