Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kantorm

    csendes tag

    válasz Ádyka #10470 üzenetére

    Szia Ádyka! Megértem a problémádat, ezidáig nekem sem sikerült w7 alatt a második képernyőn (tv-n) teljes képernyőben videót lejátszani színház módban. De valahogy most sikerült, ugyanúgy mint xp alatt. Egyébként xp alatt sem csak klón módban működött a színház mód, hanem kiterjesztett asztal módban is. De lehet, hogy csak bizonyos lejátszó progik tudják ezt. Na, a lényeg az, hogy w7 alatt a ccc-ben a tv-re kiterjesztem az asztalt. Beállítom a színház módot, teljes képernyő vagy forrás illesztése az mindegy. Van egy csodajó kis progi, a neve: KMPlayer. Egy olyan verziója van meg, amit nem kellett telepíteni, csak kicsomagolni (verzió: 2.9.3.1428). Na most, a KMPlayer.exe-re jobb egérgomb katt, aztán ugyanígy a "kompatibilitási problémák megoldásá"-ra. Ez után a "Javasolt beállítások kipróbálásá"-ra. Itt közli többek között, hogy a progi Windows kompatibilitási módja: xp, service pack 2. Ebből is látszik, hogy egy régebbi progira van szükség. Ez után bökj a 'program elindítása' gombra, majd miután elindult, a 'tovább' gombra. Utána válaszd az "Igen, mentem a program beállításait" lehetőséget. Innentől ugyanúgy megkapod a színház módot, mint az xp-nél. A w7 egyetlen nyöszörgése, hogy a "kompatibilitási probléma" miatt átmenetileg kikapcsolja az Aero fícsört. De ez elfogadható ára a kényelmes videózásnak. Sok sikert. :))

Új hozzászólás Aktív témák