Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kranazoli

    senior tag

    válasz polonic #13278 üzenetére

    Nekem soha nem volt ilyen problémám a CCC-vel és volt idő, amikor egy időben a lenti regedit alkalmazásokat és még egyebeket is használtam.

    Nem biztos, hogy ccleaner probléma volt az. 1értelmű, hogy minden ilyen alkalmazás másképp működik XP; Vista; Seven alatt. Így kapásból OS függő. Aztán nyilván az sem mind1, hogy x86; vagy x64-es OS-ről beszélünk-e. Más felépítés, más regedit kulcsok.

    Ha ez masszív ccleaner probléma lenne, akkor 1értelmű, hogy bekerül ccleaner bug list-be és azt orvosolják.

    De Én nem tapasztaltam se ilyen, se 1éb problémát a lenti regisztrációs adatbázis karbantartó alkalmazások használata esetén.

    Egyéb, kevésbé neves és megbízható regedit nyalogatók viszont valóban képesek belenyúlni negatívan nem csak CCC működésébe, de pl. hangkártya alkalmazások működésébe is. (legyen szó alaplapi csipogóról, vagy PCI-os kártyáról)

    AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

  • polonic

    félisten

    válasz polonic #13278 üzenetére

    Én ehhez kötöttem. 10.12 vagy már a 11.1 mellett használtam az akkor aktuális ccleanert. Win7 x64 az oprendszer. Egyértelműnek tűnt, ha registryt pucoltam a ccleanerrel, utána volt az a jelenség, hogy CCC nem indult el automatikusan, holott msconfigban én nem bántottam. Aztán asztalon jobb klikk, CCC-re klikkel sem indult el, start menüből indítva sem. Most az új rendszeren, ugyanazok a programok vannak, mint akkor, kivétel ugye a ccleaner, telepítés óta egyáltalán nincs semmi galiba a CCC-vel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák