Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz andrew01 #672 üzenetére

    Van fekete 5600-asom, de az már eléggé leharcolt állapotban van, mert ismerősnél dolgoztam, dolgozok segédmunkásként lakatos melót, ahol flex-szel vágás, csiszolás, de betonozás is befigyel és hasonlóak. A szíj, bezel az gyakorlatilag kuka, legalábbis ami az utcai felhasználását illeti. Ezzel nem is lenne probléma, mert anno rendeltem mod szíj, bezel szettet, ami még jó állapotú, nem sokat volt használva, azaz arra ki tudnám cserélni, de az ásványi üveg is elég viseltes a flexelés miatt, a sok kis apró fémforgács elég szépen nyomott hagyott az üvegen.
    Először én is gondoltam, hogy csak átfestem a gombot, de nem akarok kókányolni, meg nem tudom mennyire lenne tartós. Meg a kék is tetszik, aztán remélhetőleg élőben is fog. Ebben a videóban például szerintem tök jók megy (már amennyire színtévesztőként meg tudom ítélni :D ) szürke felsőhöz. És tudni kell rólam, hogy ruhaneműben a szürke a kedvenc színem, sok pólóm, pulóverem szürke. A fekete azért, csak szerencsésebb ősszel, télen, főleg a sárga casioak, de talán a kék is kicsit kihívó a hidegebb, szürkébb hónapokban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák