Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Never George

    csendes tag

    Hello, Szisztok mindenkinek!

    Lenne egy JÓ NAGY KÉRDÉSEM!

    Én végig olvastam mind a 74 beszélgetést! Tanulságos is volt meg nem is, 1-2 dolgot megtudtam szerencsére, mert én is a jövőhéten hétfő körül akarok-szeretnék ip4200-ast venni!

    A kérdés: TI MIRŐL BESZÉLTEK? 16.600 PÉZ lenne a teljes szines meg fekete patron csere? Ez vicc szeritnem, mert én ma pénteken voltam 17:30-kor érdeklődni a nyomtatóról és a patronról!
    A lényeg, hogy a kezemben volt a megfelelő patron! szinenként 2400 péz: 3x2400 = 7200 lenne a szines cseréje, a fekete nem volt a kezemben de nehogy valaki azt mondja, hogy a fekete patron, 9400 péz lenne mert rögtön agyvérzést kapok!
    Azt mondták ez ''valami'' 8-as patron, mert a ip4000-hez kellett a 6-os patron!
    Az is a kezemben volt: 6-os patron eredeti: 2200 péz utngyártott: 650 péz (nálunk, Dunaújvárosban) a 8-as patron 2400 kb utángyártott pedig ''ÁLLÍTÓLAG'' nem igazán lesz mert ezekben már valamiféle chip is van és ezért bonyolultabb és nem lesz utángyártott! !!!!!! Elméletileg !!!!!! Mellesleg a boltos csávó, hétfőre megnézi hogy a ip4000-reshez való 6-os patron belemegy-e a 4200-asbe és jól működi-e, mert ha igen akkor 600Ft/szín = mennyország :D

    Kérem javítsatok ki ha tévedek, egyáltalán nem értek a nyomtatókhoz, Nekem egy HP 3650-es kis csodám van, én nagyon szeretem, a szines patron bele 4750Ft ami 3x3x3ML szineket tartalmaz! A Cannon 8-as patron 3x2400Ft= 7200, tehát drgább mint a Hp, DEEEEEE: a HP 3x3x3ML=5000 a CANNON pedig 15x15x15ML= 7200
    Akkor mindenki számoljon ez a festék mennyiség HP-nél 5 patron lenne = 25.000 péz!

    Tehát ne fikázzuk a Cannon magas árát!

    Del a 16.600 Ft-ot akkor sem értem! kb épp egy 10-es lenne nem?
    Javítsatok ki ha tévedek! Tényleg nagyon kezdő vagyok!


    A stressz az, amikor üvöltve ébredsz fel, aztán rájössz, hogy nem is aludtál.

Új hozzászólás Aktív témák