Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz Land #6499 üzenetére

    Tapasztald ki a tutit.Nem mindegy,mire gyúrsz,hogy játszol,mi a fontosabb,és milyen módban vagy.Egyébként pl.AK-ból sokan osztottuk meg a buildunkat,én tettem ki M4-es,Odenes képet is.De pl.nálam sokra mész vele,mert én pl.accuracy-ra gyúrok meg recoilmentességre,de nem kell csak reddot,mert 32 colon játszok,minek szkóp,viszont HC-t tolok és középtávra alapozok.Szóval Neked kábé normálon,rusholva halál lenne...
    Tessék nézegetni a kiegeket,mi mihez ad hozzá,és miből vesz el,mi az,ami ellen tennél,pl.összelövésekkor kéne többet sebezned,akkor tolsz FMJ-t,vagy idegesít,hogy a messzebbi ellenfeleket csak karcolgatod,és több az assisted,mint a killed,vagy épp oneshotolni van kedved körbefutva,mert akkor shoti kell,vagy erős rifle,lézerrel,vagy tunkolnál,akkor SMG,nagy firerate,de gyors reload és mozgás,gyors ADS...
    Piszok sok mindent kell nézni.Ez nem pottyan az öledbe egy videóból...

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • KaitouP

    veterán

    válasz Land #6499 üzenetére

    Nem arról van szó hogy nem lehet feltenni kérdést, ezért van a topik, hogy kérdéseket tegyünk fel és válaszoljunk meg. "Csapat" nincs, "megszokott" csapat sincs, mindig érkeznek újak, amellett hogy évről évre ismerős arcok is jönnek.

    Te azt kérdezted, van-e olyan oldal amilyet keresel ---> célszerűbb Google-zni. Ha azt kérdezed, "srácok, szerintetek XY fegyverrel melyik a legjobb loadout, mi a tapasztalatotok?" ---> Jó helyen jársz, fórum.

    A mondandóm lényegi része egyébként nem ez volt, hanem az, hogy - ismétlem - jobb, ha te magad tapasztalod ki, mi áll neked kézre, mert nem egyetlen egy jó megoldás van, hanem tucat.

    God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

Új hozzászólás Aktív témák