Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz -FLY-> #19698 üzenetére

    Én egy kört mentem eddig mindössze,az nagyon jó volt, a nem oil rig pályán...remek volt,az ISO-val együtt,csupaszon is lett vele 27 kill,pedig először láttam a mapot,és irtó hamar kiürül a kis micsoda.Viszont volt egy emberke a csapatunkban,akinek nem volt semmi neve,csak klán,persze előttem az lett az első,de igazából csak kicsit volt jobb.
    Inkább az előző végén,hétvégén találtam rossznak,minden körben volt legalább egy,aki 2-3x annyit ölt,mint a többiek,és nem streakkel.De végülis vállat vontam,mert jöttek nekem is a VTOL,wheelsonok...csak a végén feltűnt,hogy volt,aki 120-at is ölt,miközben én streakkal is 80-at,meg mikor még chopper gunnerrel is sikerült utolsónak lenni,pedig irtottam rendesen :DDD
    Aki akar,ügyeskedjen.Olyan igazi aimbottert nem láttam ezeréve,jó kempert és csodálatos deathspawnokat igen.
    Az új mapot is elég jól ki lehetett ismerni 1 kör alatt is,sajnos sok játék nem lesz,passt is extrát vettem,mert holnaptól 2 hét nyaralás...
    Ráadásul beszoptam,mert 240-es SSD-re nem fért el a patch,megpróbáltam trükközni,hogy törlök ki gyorsan fájlokat,mondom majd úgyis leszedi,hát nem,így éjszaka újratöltés lett a vége,mostanra jött le.
    Nevem senki...

    [ Szerkesztve ]

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

  • jozefgucci1

    addikt

    válasz -FLY-> #19698 üzenetére

    Legalább most kivették a Fal-t a WZ random fegyverei közül , mert botrányosan sokan tolták a macro+Fal páros automata modban .Még a 3.Season-ban is elég sokat nyertünk WZ-ben de a legutóbbinál már rendesen küzdeni kelet a győzelemért . Discord csatornán egy képet nem láttam , hogy valakinek is jött volna visszaigazolás , hogy csalót raktak ki ,de itt a topikban valakinek az ismerősének a nagyanyjának a rokona halott róla , így a rendszer tökéletesen működik :DDD

    Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Új hozzászólás Aktív témák