Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Acheron

    őstag

    válasz lowzor #18224 üzenetére

    HC az HC, el tudom fogadni a szabályait, valahogy közelebb áll a realitáshoz. Egy LMG testlövés után a való életben nincs az az isten, hogy valaki sprintet fut, és ugrásból fejbelő, ugyan már...Árkád játék a javából ez a Core mód... TK vele jár, figyelni kell, persze így is beesik néha - ha én követem el, igyekszem mihamarabb elnézést kérni, talán nem vesz revansot a csapattárs
    (#18225) DrTechnoid:
    Meglehet, egy sniperrel vagy jól belőtt LMG -vel visszanézek aratni, de pillanatnyilag nagyon csalódott vagyok a Core -t illetően...
    (#18226) GhostPetya: Láttam a videóid korábban, azt is konstatáltam, hogy Core -ban mozogsz, respect, komolyan, főleg, hogy kontrollerrrel tolod - remélem, egyszer nekem is fog így menni. Lehet, csak nekem kell fejben átállnom (túl sokáig csak HC -n mozogtam), nem vagyok hozzászokva, hogy egy rövid (2 - 3 skuló) LMG sorozatot leosztva felsőtestre vagy fejre a delikvens nem hal meg, hanem vidáman visszalő. HC -n nyilván nincs ilyen, ott a fej- és testlövés instant kill, pont, next, please. Kicsit asszimilálódnom kell, ha visszajövök Core -ra, szoknom kell, hogy addig kell pumpolni az ellent, míg mozog, mert egyébkén feléled (de komolyan, hol a realitás?).
    Egyébként igazad lehet, kipróbálom majd a PKM -et is (vagy valamelyik komolyabb snipert), most "csak" MG34 -el próbálkoztam, de az valóban gyengébb. Nem adom fel, meg fogom próbálni újra, de ma este már csak HC lesz - ott egyértelműek a szabályok - ha meglövöm meghal, ha meglő - meghalok :D

Új hozzászólás Aktív témák