Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz oriic #16246 üzenetére

    Én szépen le is csontoztam rövidcső-most még csak skeleton stock van,most húzogatom,valami pakkban kaptam egy variánst,azzal álltam neki önmagát unlockolni a füsttel :DDD
    A dolog hátránya,hogy már nem lehet megkapni a fegyvert,mint régebben,ha inkább megvennéd valami variánsát,hanem csak AZT a fegyót kapod meg,loadout és skin állítási lehetőség nélkül... :W Igazi lehúzásszagúnak látom.46-os lett,mire letudtam a 15 meccset,ezt is szépen megváltoztatták,mert nem lehet 2x,3x annyi killel unlockolni egy körben többször,hanem tényleg ki kellett várnom 15 kört,és rendesen a qvaanyám volt a füstért...
    Nem tudom,az Obsidian is ilyen lett-e,mert akkor kábé semmire nem lesz meg az RPG-n kívül,mert ott minden körben többször letudtam a mennyiséget,így lett meg a 150 "kör",2 nap alatt.
    Viszont másik változás,hogy immár a plusz fegyók,mint pl.most a Grau és ez is,látszólag megkapták a Platinát,mutatja is,jó zavaróan,és eltüntethetetlenül zöld pöttyel,míg meg nincs a gold :W ,viszont ez azt jelenti,hogy már megint csak az alapok kellenek a platinákhoz.Shotiknál még a VLK-t ki kellett maxolnom,mert 1 nappal rá lettem kész,mint ahogy megjelent :O
    Thermallal egyébként jó a Brunnen,de én levettem a kis tárat,kellett plusz hely kiegnek,alapból sem sokkal nehezebb,viszont többet dob pl.most egy compensator,mert lényegében a mounted és a hipfire,ilyenek elkészültek,jöhet a longshot meg a többi.

    Pajzsra akarok ráállni+sniper,legyenek meg a kiegek,stb a pár maradékon is.Pajzsra még el is sikkadt a szemem afölött,hogy a Double time nem csak több futást ad,hanem +30% crouch sebességet is ;] Na megpislantom,hátha jobban menne a pajzs.Sajna mióta csak 5v5 a Shipment,és a spawn is összevissza,nehéz lesz ilyen triplakillt vagy hasonlót elérni,fegyóval hasalva is megcsinálnak hátulról a semmiből 2-3 kill után.Fingom sincs,hogy kéne.Pedig már nagyon kéne az a rohadt Damascus :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák