Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • B-L-A-C-K

    titán

    válasz Tim82 #30846 üzenetére

    Na akkor még szerencse 4től 6ig csak ülnöm kell így pont erre is ráérek hogy részletesen válaszoljak...:)

    "Egyébként félreérted: az a jellemző, hogy mihelyt kellemetlenné válik számodra egy vita, egyoldalúan le akarod zárni. Ezt eléggé rendszeresen látom amúgy."

    Ezt tökéletesen látod, mivel ha valakivel nem tudok közös nevezőre jutni nem fogok órákat veszekedni XY dolgon ha tudom úgyse értek vele egyet, inkább ráhagyom, legyen úgy és nyomok egy zárjuk le a témát szöveget...

    "Az is vicces, hogy továbbra is "túlpörgésnek" veszed, ha valaki logikus érveket hoz fel"

    Most az a logikus érv hogy onnan ne rendelj? Itthon is ki tudsz fogni olyat amibe lötyög vagy feszes, mivel akármennyibe kerül lehet hibás az is. De mint írtam már vagy reszelsz belőle, vagy ragasztasz bele egy kis kétoldalú ragasztós csikót, és csókolom. Tegyük fel itthon vettél volna elsőnek egy hibás drágább darabot amiben lötyög akkor az a logikus hogy itthonról olyan drága adaptert ne rendelj? Oké tudom írtad nem egyedi eset, de mindenki aki így járt írta ebay-ról rendelte? Itthon csak tökéletesek vannak ami drágább? Kétlem...:)

    Sértődésről meg szó sincs, engem igazából felidegesített az hogy egy ilyen számomra semmi dolgon miért kell ennyit lovagolni...De lehet én túl kaptam, így sorry, és részemről béke van...;)

Új hozzászólás Aktív témák