Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • szerényke

    újonc

    válasz Worker #4613 üzenetére

    Én tudom hogy 30e a szemináriumuk még most is. Dolgoztam ott egy évet, ráadásul az említett két urat is ismerem. Én neveket nem írok, nem szeretnék személyeskedni, azt hittem itt nem is lehet.

    Szóval egy évet dolgoztam, a debreceni divízióval, jó emlékeim vannak. Nekem sokat segítettek, sajnos családi problémák miatt kevés időm lett, de nagyon rendesek voltak amikor ezt meg kellett beszélni.

    Az előadások nagyon izgalmasak voltak és valóban (főleg az első pasié) "eszméletlenül ütöttek"! Nekem sok energiát adott az a vezető, akit említettél (megmondom nagyon bejött nekem), főleg az elején nehéz volt nekem a munka. A példádra én is emlékszem, de szerintem 100 és 10 voltak a számok.

    Kicsit pontatlan dolgokat írsz és úgy értem nem is voltál túl eredményes. Már akkor is sokat beszéltünk azokról, aki ilyen esetben összehordanak mindent, csak hogy a saját sikertelenségüket palástolják.

    Szerintem sokat számít kivel dolgozok, de nekem speciel mindkét pasi nagyon rendben volt. :N

    miau

  • szerényke

    újonc

    Worker, te egy nagyon rosszindulatú ember lehetsz. Olvastam még egy-két hozzászólásodat és igazából te nem konkrét dolgokat írsz le, hanem feltételezéseket. (Szerintem..., Ennyi lehet...)

    biztos nagyon büszke lehetsz magadra.

    miau

  • szerényke

    újonc

    válasz Worker #4655 üzenetére

    Sajnálom, hogy a hozzáfűzésem nem volt elég színvonalas neked. Nyilván a te káromkodásokkal teletűzdelt, személyeskedő és rosszindulatú commentjeid sokkal kiemelkedőbbek.

    Hogy feltételezéseket tényként állítasz, arra sok-sok példa van:
    -a szeminárium költsége (szerinted 40-50e)
    -hogy a szemináriumi díjból kapnak az előadók (ezt sem te sem én nem tudom hogy van, nekem egy előadó erre a kérdésemre egyébként nem-et mondott)
    -OVB-nél nem fizetnek igényfelmérésért (egyik barátnőm ott dolgozik és ezt én is hallottam)

    Az írtad, hogy milyen manipulatív volt a vezetők előadása. Szerintem pont te manipulálod a commentelők-olvasók nagy részét a félinformációiddal/feltételezéseiddel!

    Hogy a Bnetnél milyen tapasztalatokat szerzel az szerintem inkább a vezetőtől függ és nem a cégtől. Szerintem a rendszer nem rossz, de az emberek nyilván elronthatják. Mint például a véleménynyilvánító forumokon, ahol a cél, hogy információt kapjanak az olvasók valamiről, de sajnos ettől még a konkurens/sikertelen/vagy csak ok nélkül acsarkodó commentelők elronthatják ezt a célt.

    Nem akarom őket védeni, hangsúlyoztam nekem jó tapasztalataim voltak. Valószínűleg, ha fél évig ott dolgoztál 2-3 szerződéssel téged is sokat fejlesztettek (vagy csak próbáltam) támogattak, hogy eredményesebb légy. Ma pedig más területen nyilván nagyon sokra vitted, így jól "lehúzod" őket, mert ettől sokkal jobban tűnsz magad előtt és másokkal szemben.

    Azt gondolom, hogy a Bnetnél sok tanácsadó tisztességesen dolgozik és korrekt az ügyfeleivel. Biztosan van ellenpélda, mint amiket te is kiemeltél, de melyik cégnél nincs tisztességtelen ember.

    Ha meg valakivel személy szerint gondod van, mért nem szólsz(szóltál) neki és tisztáztad!

    Sok sikert neked, bármit is csinálsz. :N

    miau

  • szerényke

    újonc

    válasz filo-p #4658 üzenetére

    A ügyeleimet a vezetővel közösen felkerestük amikor abba kellet hagynom a munkát. Tisztáztuk, hogy a továbbiakban majd egy másik tanácsadó tartja velük a kapcsolatot, ebbe beleegyeztek. Szoktam velük beszélni a mai napig, nyilván nem olyan gyakran, de mindíg megemlítik, hogy akivel most dolgoznak, azzal is elégedettek és köszönik a korrektséget.

    Workernek nem válaszként csak annyit írnék, hogy a manipuláció szót ő használta először (és ő személyeskedett) is nyilván negatív értelemben.

    Az hogy a vezetők kölcsönös érdekből segítették a munkádat a kapitalizmus alapja. Remélem ennek jelentését ismered fejből is, nem kell wikipedia.

    Amit pedig válaszra sem méltatsz az egész ország problémája. Itthon mindenki remekül tudja, hogyan kéne jobban csinálni, mit kellene csinálni, mégis érdekes módon a "kritizált" cégek/személyek a sikeresek. Nem hallom, hogy bárki bármely cég/személy sikerének örülne, mintha arra lennénk berendezkedve, hogy "dögöljön meg a másik"! (elnézést, nem stílusom)

    A leírt (felsőbbrendűséget nem nélkülöző) commetjeid mögött egy átlagos embert tudok elképzelni átlagos élettel. Remélem barátnőd azért van! (nem ajánlkoztam fel, ne értsd félre!)

    Remélem nem sértettelek meg, nem volt célom! Én értékelem az eredményes embereket, legyen szó bármiről: sportról, üzletről, életről, családról. Te valószínűleg a saját eredményeidre vagy büszke. :N

    miau

  • szerényke

    újonc

    válasz _zozo #4663 üzenetére

    Zo-zo megmondtad a tuttit! :))

    Ha 50-60 tárgyalásból csak 2-3 üzlete lehet, akkor nem volt nagy ász. Ráadásul az is csoda (vagy inkább könyörület), hogy addig hagyták "próbálkozni". Lehet, hogy pont az ő tárgyalása is rontottak a cég megítélésén. (nem lehetett túl felkészült)

    Széltoló, te melyik kategóriába tartozol? (konkurens/csalódott eredménytelen, vagy acsarkodó) :N

    miau

Aktív témák