Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • bill.getc

    csendes tag

    Hi! Mindenkinek!
    Beleolvasgattam az írásokba és úgy tűnik vannak itt nagy szakértők akik az UL ken kívül nem nagyon ismernek más befektetési módokat mégis osztanak!
    A Tnet munkatársak objektivitása erősen megkérdőjelezhető hiszen jutalékért dolgoznak illetve a szakmai vezetőik jutalékáért... :R Ráadásul a termékpaletta áll UL ből meg UL ből meg UL ből meg UL ből .... És nem is olcsók! Ez az objektivitás egy nagy parasztvakítás! Pénzért dolgoznak ők is! Meg a tulajok pénzéért! :R
    Kérdés: hány szerződés születne ha valóban elmondanák az ügyfeleknek hogy a kezdeti költség elviszi az első két év egységeinek 66% át??? :Y Persze erre a PSZÁF is rábólintott. És Cilmer urat is imádni fogják. :R
    Megnézném az arcukat amikor szembesülnek egy másik kőzvetítő cég jutaléktábláival! Biztos elsírnák magukat!
    Mostanában már nem hallani sok botrányról! Ki mit hallott?
    Lefejeztek minden normális vezetőt?
    Már nem kapnak koporsókat tanácsadók? :Y
    Mi lett a szegedi 7/2 es vezetővel? Állítólag ő is felállt! Mi az oka ezeknek?
    Öntözgetik még egymás autójára a kromofágot?
    Mi lett az INDEX bloggal? :(
    Megy még a zsarolósdi a munkatársak között?
    Kinek mennyi fényrészvényopcióígéret jut? :R Adsz el érte ULt? ( objektív vagy?)
    Van e folyamatban kártérítési per?
    És ki tudja még mi mindent lehetne felsorolni itt?
    Ki mit hallott?
    bill

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz Yutani #3332 üzenetére

    Hi!
    Eszedbe ne jusson! Elveszik az eszed a sok csillogással és ígéretekkel!
    Ha aláírsz elkezdődik a hajszolásod! A kapcsolatrendszeredre utaznak! Ha nem állsz be közéjük módszeresen kinyírnak!
    Mindezt olyan profin hogy észre sem veszed h a barátaid már nem veszik fel a telefont és egyre kellemetlenebb lesz az életed! És akkor .... lecsap rád a depresszió!
    Csak egy ideig vagy érdekes, amíg tart a névsorod. Ha nem vagy elég ügyes az ügyfelek felhajtásában akkor mész a kukába! Le leszel sza.va! Akkor már nem vagy érték a rendszerben és nem fordítanak rád több energiát!
    Üdv!
    Bill :(

  • bill.getc

    csendes tag

    Hallott valaki az új szupermenről? Azt mesélik több tízezer egységet kötött az utolsó két hónapban?
    Bizonyára céges kötésekről van szó. És azt is mesélik h saját céges érdekeltségeit kötötte meg.
    Ha meg nem akkor jöhetnek a perek, mikor észreveszik magukat h a kezdeti költség hány milliót vitt el! Nem baj kellenek a szép autók, órák, meg kitűzők, stb. Legalább csöndben vinnék haza a pénzt, de nem mindenkinek látni kell h a legnagyobb varázslók mennyit kapnak a cégtől! Bár mostanában már nem látni annyi céges autót! De lehet h fényezik őket mert leöntötték egymásét kromofággal! :DD :C
    Ki mit hallott róla?

  • bill.getc

    csendes tag

    Beleolvasgattam az elejébe és jé miket találtam?

    :Y
    12. hozzászólás:
    Én voltam a Brokernet-nél...
    Amway... ennyit mondok.... csak a ''termék'' pénzügyi befektetés...
    Hajszolj sok ügyfelet, csinálj magad alá piramist (szerezz minél több palit), DE!
    Itt pénzről van szó, nem egy fogkrémről!!! az emberek téged fognak keresni mindig, akkor is ha elmész... és persze ember légy a talpadon, ha ebből akarsz megélni....... persze, vannak olyanok akiknek sikerült. Marketing... és miért nem beszélnek soha a sok kicsi hangyáról, aki napi 12-14 órát rohangál és próbálja az emberekből a pénzt kibeszélni..... ha nincs más és tönkre akarod vágni magadat és baráti körödet, próbálkozz. Majd írd meg, ha meggazdagottál belőle....
    Ennyi.....

    Nem befolyásolni akarlak, de még egyszer sem hallottam, h. ebben az országban a MLMből vkinek sikerült

    Üdv,
    A lavinában mindegyik hópehely ártatlannak tartja magát :-)
    :Y
    17. hozzászólás:
    Voltam a Brokernetnél néhány éve egy tájékoztató előadáson. Nagyon durván manipulatív szöveggel etették a jónépet. Csak én meg éppen közgáz felvételire készültem, úgyhogy feltűnt egy-két dolog...
    Szinte menekülnöm kellett. Tisztára beszervezős multilevel marketing sz@r. Nem ajánlom.

    [Szerkesztve]

    Már akkor is voltak tisztánlátók? :DD :C
    Ez borzasztó! Meddig mehet ez így?
    Új magyar közmondás: A hatalom és a pénz ígérete vakká tesz, de legalábbis erkölcstelenné! :DD :DD :C :C :C (ismeretlen eredet)

  • bill.getc

    csendes tag

    Ha ilyeneket hallok eszembe jut egy kollegám mondása!
    Ha ULt kötsz egy ügyfélnek, olyam mintha szarral megdobnád! :O
    :(

  • bill.getc

    csendes tag

    Szar van bőven és szardobáló is!
    Pedig a káron gazdagodást a törvény tiltja! Vagy erre nem vonatkozik? Ja nem! Pedig nagyon sokan gazdagodtak így! :O
    Pénz, emberélet nem számít!

  • bill.getc

    csendes tag

    Azért jó dolgok is vannak a tnetnél! Legyünk objektívek! Ne csak bántsuk őket! Pl a visszavásárlási igénybejelentő szuper jó! Könnyedén kitölthető az ügyfélnél és már meg is választottuk a tnettől szegénykét! Zseniális! Én használom! :C :DD :C
    Mennyit dolgozhattak vele mire ilyen szépen megszerkesztették, szép is lett! :R
    Rengeteg munkától megkíméltek minket. Így készregyártott saját doksival jól lehet dolgozni! Van is rengeteg igény rá!
    Persze sok letárgyalt pénzügyileg kikupált ügyfelet is maguk után hagynak! Ez is jó lássuk be! Az úttörő munkát elvégzik helyettünk, nekünk csak picit formálni kell rajtuk és már nálunk is vannak az ügyfelek! Kész aranybánya! Az utóbbi két évben meg számtalan ügyfél maradt magára és imádják ha foglalkoznak velük! :K
    És még egy jó dolog! Van köztük ügyes és jó üzletkötő is sok! Érdemes az elcsábításukra is időt szánni! :C van is köztük sok nyitott személyiség. Hála lótya ericának. :C :DD

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz Pörp #3467 üzenetére

    Szóval az én opcióm az lett, hogy fizessek be minden évben 500.000HUF-ot egy számlára, 20 éven keresztül folyamatosan. :Y :Y :Y
    Idéztem nem én találtam ki!

    Ej ej! Már megint ez a rendkívüli objektivitás! Nem érdekes mit akar az ügyfél vagy hogy áll anyagilag! Köss neki egy ötszázezrest az a tnet sztenderd! Elment a szakmai vezetőjével tárgyalni! :Y Vak vezet világtalant! :(
    Utána aképzésen mutogatják őket mint a bazári majmokat. Végrehajtották a know-howt! :C Az hogy még egy év után is frusztrálja a barátját a beszélgetés senkit nem érdekel! Lehet hogy már nincs is a tnetnél!
    Hány emberrel tették ezt meg???? PSZÁÁÁÁÁÁÁÁF!!!!! :Y

    Ki mit hallott?

  • bill.getc

    csendes tag

    Újabb jó híreket hallotam ma! Egyre jobban fogynak! Már csak kb 1500-an lehetnek belőlük!
    Szépen elfogynak és nemsokára csak mint rossz példára emlékszünk rájuk.
    Nem lesz itt semmilyen tőzsdére vezetés és részvény osztogatás! Nem is lesz már cég sem 2012-re! Kinyírják egymást! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :)) :)) :)) :))
    Az értelmesebbje már felismerte a nagy parasztvakítás mögöt mi folyik, és gyorsan lelép. Sok csák máté pedig ha már mindenkit kinyírt egymás torkának esik! De akkor pezsgőzünk! :)) :DD :)) :DD :)) :DD :)) :DD :)) :C :C :C :C :C
    A tulajok meg gyorsan lelépnek.....
    Szerencsére kifulladt az expanziójuk is, mert egyre több emberhez jut el a rossz hírük!
    Amikor az alma belűlről rothad! Ezt jól elk****k! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

  • bill.getc

    csendes tag

    Felgyorsultak itt az események az utóbbi napokban. :C
    A lényeg hogy mindenki óvakodjon a tnettől!!!!! Rengeteg kétséges tanácsadó :Y , vagy kétszínű? Mégtöbb kétséges tanács vs. mellébeszélés.
    Van náluk egy jó mondás úgy hallottam! ,,Minden másolódik!" Képzelje el mindenki milyenek a tulajok! Ezt másoltatják!
    Pénz emberélet nem számít! A pénznek nincs szaga! stb.
    A másik ami szánalmas: lótya erica a tnet anyja! Ez a legjobb vicc! :C Állítólag ezt minden képzésen hangoztatja! Amikor meg nem látják csapatostul nyírja ki az embereket! Rengeteg ilyet hallani! Akik ennek a terrornak áldozatul estek biztos kiegészítik gondolatban ezt a mondatot így ,, a k***a anyja! :Y :Y :Y :Y :C :C :C :C :C
    Milyen király cég! Majd amikor auditálják őket a tőzsdérevezetés előtt megy majd a remegés, hogy hány volt haragos munkatárs akar majd nekik keresztbetenni! Biztos lesz olyan aki rendelkezik a megfelelő kapcsolatokkal hogy elvágja ezt a diadalmenetet. :DD :DD :DD :DD Addig pedig még utaznak néhányszor a kis munkatársak jutalékából! Ez is milyen? Felveszik őket, kizsigerelik a kapcsolatrendszerüket aztán meg kuka! :Y Vakítják őket valami igénytelen ajándékkal amit szégyellnek hordani! A nagyok meg utazgatnak és röhögnek a sok rabszolgán! :( :( :(
    A PSZÁF is felébredhetne!

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz akbarakbar #3568 üzenetére

    Szerintem keresned kéne egy komoly vagyonkezelőt a pénzedhez!!!!!!
    Felkészült jó szakembert találni náluk aligha fogsz! Nem lehetetlen de az eddig náluk megfordult 40000(nem elírás) tanácsadóbol nem sok szakembert neveltek. Ez egy többes biztosításközvetítő cég ráadásul MLM! Te csak a negyedik helyen jöhetsz szóba!
    1. saját egység
    2. expanzió
    3. csoportegység
    4. ügyfél?
    Mivel a jutit felosztják a rendszerben állandó kötéskényszerben tartják a munkatársakat! Ezért az új ügyfél megszerzése mindig fontosabb lesz mint a meglévő ápolása!!!!!!! Az pedig a te bőrödre megy!!!! Ráadásul nincs is jugosítványuk pénzkezelésre! Lásd az előttem szólókat ők minden részletet kitárgyaltak az elmúlt napokban.
    Szerintem keresned kéne egy komoly vagyonkezelőt a pénzedhez!!!!!

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz azigazforest #3572 üzenetére

    Pontosan értettem mit akar!

    Az elővigyázatosságot a pénzkezelésre értettem.

    Egyébként egyetértünk! :K

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz HansW #3582 üzenetére

    Bnet a tőzsdén? Mi az értéke???

    Nem lesz itt semmilyen tőzsdérevezetés! Széthullik darabokra az egész és mint rossz példát fogják emlegetni!
    Egyébként meg azt hallottam, hogy lótya erica Svájcban építkezik. Mi ez csak nem a lelépést készítik elő? Biztos hogy az alapítványokon keresztül is menekítik a pénzt! Sok kis szerencsétlen meg tapsikol nekik! A tnet anyja! ......szigorúan cenzúrázva..... :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD Adjátok a véreteket!!!! ;]

    A másik amiről hallottam hogy a platea is romokban hever. A DH nál mindenki rajtuk röhög hogy az a szerencsétlen skizofrén hogy szétk**ta a céget. A múlt hónapban nem érte el a termelés a 2000 egységet!!!!
    :DD :)) :)) :)) :DD :DD :DD :O :O ;] ;] :P :P :C :C :C :Y :Y :Y :DD :DD :DD :)) :))
    Most keresik az utódját.

    Halott ügy..... :C :C :C :C :C :C :C

    Én mondtam hogy belülről fog szétrothadni!!!!! :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C
    Már megvettem a pezsit!

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz seamen #3591 üzenetére

    Újabb áldozat!!! :( :( :( :( :(

    Búcsuzhat a pénzétől!

    Ismét idézem volt kollegámat ,, ..ha ULt kötsz az ügyfélnek olyan mintha szarral dobnád meg.."

    no komment :(

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz kvz1981 #3656 üzenetére

    Ez a cikk is arról árulkodik h ultra nagy gáz van! Ezt a cikket összeollózták a régiekbő h megnyugtassák a kedélyeket! Egy zagyvaság!
    A pezsgőm lehűlt lassan megérik a bontásra!

    Azt mesélik a Q Pali is kiszállna. Már meg is alkudtak a 12 milliárdban amit állítólag át is utaltak neki. Ki mit hallott?

    Azt meg tudja erősíteni valaki h a M×××ik Gyulát bilincsben vitték el több százmilliós adócsalásért? Ilyet is hallani! De nem szeretnék valótlanságról szólni uhogy ha valaki meg tudja erősíteni várjuk! Mondjuk valamelyik tulaj! Mégiscsak ismerik egymás ügyeit! :D :C :D :C :D :C :D :C :D :C :D :C
    Ki mit hallott?

    :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :)) :))

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz amanda562 #3834 üzenetére

    Hi!
    Eszedbe ne jusson elmenni hozzájuk dolgozni! Egy életre elvágod magad!

    Ráadásul most hallottam h támadásba lendült a trógernet gépezet! Beperlik a régi munkatársakat 1milliót követelnek kötbér és oktatási költség térítés címszó alatt!
    Ez az igazi gondviselés a cég részéről mi?
    Én megmondtam! Eltaposnak ezek mindenkit!
    Nem csodálkoznék ha maholnap valamelyikre földet húznának!
    A trógernet anyja bosszút áll a gyermekein! Kiszívta a vérüket a kapcsolatrendszerüket és most mégegyszer rájuk tapos! Ez az a gondviselés amiről beszélt!
    A felelősségérzetéről meg annyit h a múlt héten szerdán legalább kétszázzal száguldozott az M7-en a Bentleyével! Veszélyeztetve mások életét! Ez beszél felelősségről! Az alapítványaik is csak szemfényvesztésnek kellenek! Véradónapok, adakozások stb. A szar kiszivatott munkatársak dögöljenek meg! 1 millió oktatásért mi? Ezt is mondják a felvételin! Kellene!
    Száz szónak is egy a vége! :Y Mindenki meneküljön! :Y Ügyfél, munkatárs, alkuszok, tanácsadók, jelöltek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    PSZÁF!!!

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz Széltoló #3842 üzenetére

    A kép gyilkos!
    Perlik a régi munkatársakat! Lehúzzák a bőrüket és elevenen eltemetik!!
    Meneküljön mindenki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz azigazforest #3857 üzenetére

    Hi!

    Sajna jónéhányról! Nagyon sok ember panaszkodott!

    Talán most sokan kijózanodnak és észreveszik milyen céghez mentek dolgozni!

    Az egyik ember mesélte h anno amikor aláírták a szerződést egész nap ment a parasztvakítás a sportmaxban. Azt hiszem ezt említette. És utána gyorsan alá kellet írni valami pultoknál ahol a csicska csajok ültek, a szerződéseket nem lehetett elolvasni!!!!!!
    Nem lehetett elolvasni!!!! :Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y Ez a fincsi!! Most pedig kapják a pert!!!! Korrekt!! PSZÁF!!!!!
    Halló PSZÁF!!!!!Azért néhány ilyen perre el kellene mennie néhány PSZÁFosnak!!!!
    A trógernet anyja! Ez a kedvencem! Anyja! Ez az anya a kerti klotyóba szüli a gyerekeit!! Aztán a fejükre tojik. :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O :O

    Halló figyelem! Talán ha elég sokan mondják h nem olvashatták el a szerződéseket akkor foghatóak lennének!!!!!
    Ha valaki ért a joghoz segítsen nekik!!! :R :R :R :R Semmissé tehető egy ilyen szerződés v támadható!
    Azért megint a PSZÁFért kiáltok! Meg lehetne vizsgálni a szerződéskötések körülményeit!
    Megalapozottan hozhat e döntést valaki aki egyilyenparasztvakítósbázistvégigül és elétolják a szerződést! Jó sok embert behúztak így az biztos!

    Szerzek már egy ilyen ügyvédi felszólítást! Úgy látom érdekes lehet! Meg egy megbízásit is! Csemegézek belőle! ;]

    Addig senki ne menjen bázisra és ne írjon alá szerződést!

  • bill.getc

    csendes tag

    Dr. Reisinger az ügyvéd neve.
    Ha tőle kaptál ajánlott levelet szar van a palacsintában!
    A kerti klotyó karier beteljesedik!
    Vagy mint a kismacskákat a vizalatt megfolytják! Látom ahogy néhány szerencsétlen még vergődik és a víz alól még látja a trógernet anyjának az arcát. Az meg szorít rajta mégegyet!
    Tényleg nagyon sajnálom őket! Próbálnak megélni! Ezek az emberek nemrég még boldogan tapsoltak, vért adtak, és büszkén viselték az ajándékaikat!

    Komolyan mindenki gondolja meg belekezd e, mert ez nagyon szomorú!
    :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

  • bill.getc

    csendes tag

    Most találtam!

    Figyelem!

    http://www.prosperal.hu/egyeb-uzleti/kerdes/keresem-azokat-a-szemelyeket-akik-kileptek-a-broke

    Sok sikert! :C

  • bill.getc

    csendes tag

    Most találtam!

    Figyelem!

    http://www.prosperal.hu/egyeb-uzleti/kerdes/keresem-azokat-a-szemelyeket-akik-kileptek-a-broke

    Sok sikert! :C

    Keresem azokat a személyeket akik kiléptek a Brokernetből és most levelet kaptak a Reisinger ügyvédi irodától! Aki...
    Keresem azokat a személyeket akik kiléptek a Brokernetből és most levelet kaptak a Reisinger ügyvédi irodától! Aki tud valamit ilyen személyről kérlek értesítsd (még ha csak a BNET-es munkályárol is tudsz)! FIGYELEM! Nagyon fontos, mert meg van a megoldás!!! Jelentkezzen itt vagy a bnet.megoldjuk@gmail.com címen! Köszönet mindenkinek aki segít!

  • bill.getc

    csendes tag

    Ez azért országos botránnyá is dagadhat! Lehet h a Brókernet öngólt lő? Alapjaiban rendítheti meg a bizalmat a szakma felé! Csapatostul kinyírt tanácsadók akik durcából pont leszarják majd az ügyfeleket vagy jobb esteben átkötik! Sajna az ügyfél szempontjából egyik sem jó!!!!!
    Viszont mindenki veszíthet!!!! A tanácsadók a pénzüket, a bnet a presztizsét és hatalmas ügyfélbázist illetve munkatársi bázist! Stb, stb. Botrány botrány hátán!

    A bnet partnerei is elgondolkodhatnának h mit művel a cég! Az AVIVA , a GENERALI, a CIG, az UNIQA, az AXA és a többi is! Jó fényt senkire nem vet majd ez a fehérterror!

    Elgondolkodtam az elmúlt években történteken, és én anno írtam is erről hogy százával nyírják ki a tanácsadó állományukat h a felsővezetőket tudják etetni. Ez üthet vissza! A középréteg akik dolgoznak kikerültek. Máshová vitték az ügyfeleket és ez már látható a Biztosítók forgalmán. Most ez fáj! De ez olyan Kósa Erikás! Szánalmas!

    Már olyat is hallottam hogy bosszúból direkt átköttetik a szerződéseket! Pfff... Nesze neked objektivitás! Ebből hatalmas öngól lesz!!!!

    Brókernet ébresztő! Ne légy ostoba! Végig kellene ezt gondolni újra!

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz S80_f_index #3888 üzenetére

    Tudom!

    De minél nagyobb a zaj annál hamarabb meghalják! Ha rákeresnek ezekre a nevekre ide találnak és az egész piac tudni fogja h a rothad egy alma rekeszben!

    Illetve minél több céget hoznak kapcsolatba ezzel az üggyel annál kínosabb lesz s talán nyomást gyakorolnak!

    Biztos vagyok benne h Bartók János :W az AVIVA vezérigazgatója nem örül ennek a botránynak! Mégkevésbé az angol anyacég.

    Nem olyan egyszerű ez a történet.

    ;]

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz katan89 #3891 üzenetére

    Igen!
    Néhányan már írtak.
    Úgy tudom kaptak választ! Nem megoldást!!!!!!!!!!!!
    Több ügyvéd dolgozik rajta!

  • bill.getc

    csendes tag

    Vicc felsőfokon!!!!
    Kimásoltam nem én találtam ki!

    :Y
    Az alkalmazottak még sikeresebb integrációja érdekében 2007-ben bevezetésre került egy speciális cafeteria rendszer amelynek kiemelt célja a régi dolgozók megtartása mellett, az új dolgozók integrálása és a lojalitásuk kialakítása a belépést követő első kritikus évben. Ennek a rendszernek a filozófiáját és főbb elemeit a gyorsan változó gazdasági feltételek közepette is sikerült megőrizni.

    „Fontos vagy, figyelünk Rád” alkalmazotti program

    Lojális és eredményes munkatársaink számára a cégcsoport tulajdonosai és menedzsmentje a különböző pénzbeli juttatásokon kívül egy alkalmazotti értékteremtő programot is elindított 2009-ben. A „Fontos vagy, figyelünk Rád” program célja egyfajta segítségnyújtás alkalmazottaink számára, életminőségük széles értelemben vett javítása érdekében. A program olyan értékekre épít, mint a közösségi szellem erősítése, a magunkért, a családunkért a munkahelyi és tágabb közösségért vállalt felelősség, az egészséges életmód.

    A program keretein belül külön hangsúlyt helyezünk az egészség megőrzésére és a prevencióra, a sportosabb életmód kialakítására, az alkalmazottaink pénzügyi ismereteinek és öngondoskodási tevékenységük bővítésére, közös szabadidős kulturális, és társadalmi felelősségvállalási akciókban történő részvételre. A program sikerét olyan akciók példázzák, mint az alkalmazottak számára az influenza elleni ingyenes védőoltás biztosítása, a BROKERNET Jövő Alapítvány kezdeményezéseinek támogatása: önkéntes véradás, a halmozottan hátrányos helyzetű családokhoz eljuttatott karácsonyi csomagok összeállítása, csomagolása és eljuttatása a Magyar Vöröskereszthez.

    A bizalom és a lojalitás egyik alapja, hogy munkatársaink megfelelő mennyiségű információval rendelkezzenek a működési környezet és a cégcsoport legaktuálisabb eseményeiről, melyeket egy belső információs hírlevél-rendszer segítségével juttatunk el számukra. A „BROKERNET Életpálya Díj” a társaság leglojálisabb munkatársainak elismerésére került kialakításra.

    BROKERNET Csoport a szervezeti sokszínűségért és befogadásért
    A BROKERNET Csoport 2009-ben csatlakozott a Hungarian Business Leaders Forum Kódexéhez a szervezeti sokszínűségért és befogadásért. A Kódexet aláíró szervezetek arra törekszenek, hogy a sokszínűség és befogadás kultúrája a magyarországi üzleti környezetben is a középpontba kerüljön.

    A befogadó szellemű és esélyegyenlőséget biztosító üzleti környezet a lehető legjobbat hozza ki a munkavállalóinkból, éppen ezért ennek megteremtése és fenntartása vállalatunk, illetve társadalmunk fejlődésének valamint sikerének elengedhetetlen feltétele. Ennek szellemében 2009-ben olyan programokat támogattunk és vettek részt a Vállalati HR osztályunk munkatársai a szervezőmunkában, mint a HBLF „Egy kép a képességekről – az egyenlő esélyekről” című amatőr fotópályázat és vándorkiállítás, vagy a „Munka és/vagy gyerek?” címmel megrendezett HR Kerekasztal.

    A vándorkiállítás teljes képanyagát 2009. május 15-én a Kongresszusi Központban megrendezett Szaktanácsadói konferencia mintegy ezer fős tanácsadói közönségének bemutattuk, majd tovább „vándoroltattuk” a kiállítást a Bokor utcai irodaházunkba, ahol nem csak a munkatársaink, de az ügyfeleink is megtekinthették az elgondolkodtató képeket. Különösen büszkék vagyunk arra, hogy egyik BANKBROKER-es munkatársunk pályamunkáját a kiállítás anyagában viszontláthattuk.

    Aki viszont elmegy vagy kirúgják az halál fia! :Y :F

    NO KOMMENT

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz qqqqqqqqq #4036 üzenetére

    Hi!

    A Bnet tanácsadó már megkapta a jutalékát utánam. De még nem mondta, hogy elege van belőlem. Tényleg rendszeres a kapcsolat. Majd most jobban ránézek ezekre az ügyeimre az biztos.

    Akkor emlékeztetőül!

    Több biztosítós szakember is azt állította a Figyelőnek, hogy a brokernetes ügynökök közkedvelt „modellje” szerint két-három év elteltével a szerződést díjmentesíttetik az ügyféllel, mondván: van helyette egy bomba jó befektetési lehetőség. Azt azonban nem mindig közlik, hogy két év után nem a kétéves befizetés szolgál majd a díjmentesített szerződés alapjául, hanem annak mindössze 30 százaléka. Az ügynök viszont örülhet az extraprofitnak, ugyanis a 130-140 százalékos jutalékot az új szerződés megkötése után is bezsebelheti.
    Már a Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete szerint is kérdéses, hogy a multi level marketing módszereire épülő értékesítési hálózatok mennyire átláthatóan tevékenykednek.

    Kockáztatásra bíztatnak

    A Figyelő több különböző forrásból is úgy értesült, hogy a Brokernettől azért idegenkedik a hazai biztosítók egy része, mert a társaság üzletkötői hajlamosak rábeszélni ügyfeleiket a hitelfelvételre, holott azoknak maguktól nem is jutott eszükbe ilyesmi. A modell a következő: végy fel a házadra vagy lakásodra néhány millió forint jelzálogkölcsönt, s ezt a pénzt - a kedvező tőkepiaci helyzetnek köszönhetően - olyan jó hozammal tudod fialtatni egy unit-linked biztosításban, hogy abból ki tudod fizetni a hitelt. Így aztán néhány év alatt szép pénzt tudsz csinálni a semmiből.

    Egységfront a Brokernet ellen :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C

    2007. szeptember 26. FIGYELŐ

    Évekkel ezelőtt figyelmeztettek a szélhámosságra! De a modell működik.

    És most vágóhídra a rabszolgákkal!!!!! ;]

  • bill.getc

    csendes tag

    Annyit tudtam meg h a kostevc durcázott be, mert a szaktanácsadói képzések konganak az ürességtől! Soha nem látott fluktuáció a cégnél. Mindenki menekül!
    Termelés van de ezek jó része céges kötés. Az a néhány ember aki tud céges szerződéseket kötni zsírosra keresi magát, a többi éhenhal.

    Arról nem is írtam még h próbára tettem őket! Megkértem egy barátomat h menjen el egy ilyen Dr Tóth András féle teadélutánpettingeljünkegyütaztánvirítsdalóvét összejövetelre.
    Független tanácsadás.... ????? Pacsirtamező utca, Brokernet irodaház, összejövetel. Fantasztikus képesítésű előadó, már-már nem evilági!
    Névjegykártyája szerint: Minősített Pénzügyi Tervezők Szövetsége, regisztrált pénzügyi tervező, okleveles közgazdász, könyvvizsgáló, adószakértő.

    Előadás: gyenge pozicionálás, Brókernetről egy szó sem hangzik el, UL müködése és előnyei nagyon lebutítva. Cégek előnyben!
    Most jön a fincsi rész. Elhangzik h csak két három évig kell fizettni... aztánmárannyirajólesznekedügyfélhogyaztelsemlehetmondanidenekemmegsokkaljobb....

    Egy éles elméjű hallgató kérdésére ami az volt, hogy mennyi ennek az éves költsége az első három évben? a válasz 3-4 %! :Y
    Fincsi nem? Persze profin túl sok információt nem adnak. Az igazi sebészi beavatkozás és kizsigerelés már négyszemközt folyik!

    Ki mit hallott?

    Mi van a perekkel? Érkeztek válaszok már a levelekre?

    A kép alá ez van írva az eredeti cikkben: A cég lelke
    :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

  • bill.getc

    csendes tag

    kisebb technikai probléma lépett fel az előbb. A kép lemaradt. Na ő a léleknő!

  • bill.getc

    csendes tag

    Ez is jó: kimásoltam...

    Internetes fórumokon, itt-ott azért sok támadás is éri a Brokernetet
    Ezek hogyan érintik Önt?

    Nem foglalkozom az elkeseredett emberekkel, akik ülnek az internet előtt, és nevüket nem vállalva, mondanak véleményt mások sikereiről. Én ehelyett azt vallom: tessék, lehet jönni ide dolgozni, az ajtó mindenki előtt nyitva áll.
    Mindenki megteremtheti ezt magának, aki hajlandó megdolgozni érte. A munkánk nagyon egyszerű, egyáltalán nem ördöngős, csak csinálni kell rendesen, lelkiismeretesen

    Bizonyos összeg felett az ember megszállottá válik?
    A pénz az hatalom is, és kicsit kábítószer is. Könnyen elragadja a pénzmámor azt, akinek nincs helyén az önértékelése. Az alkoholos mámorból ki lehet józanodni, de ebből nem.
    Nagyon nehéz, van, akinek sikerül, van, akinek nem.

    Kósa Erika

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz azigazforest #4107 üzenetére

    Hi!

    Erről a történetről lehet többet is tudni? Ez nagyon érdekes!

    Felhatalmaztak valakiket h hívják vissza az embereket? Megy a mutyizás? Akiket én ismerek azok közül egyik sem kapott.

    A Kostevc visszahivatja az embereit? Mit gondol? Beleszarik a szájukba aztán csókolózni akar?

    Betegek!

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz cfpbroker #1358 üzenetére

    Tedd félre a rossz emlékeid és gondolj, arra hogy ezt az utat is be kellet, hogy járd.

    Szerintem ezt most nem sokan osztják a régiek közül! Ezerszer megbánták hogy elmentek a trógernet szekerét húzni! :(

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz Hans_Arnage #1452 üzenetére

    Ez is érdekes:

    Kedves mindenki!
    Ismét Hans beszél... Hm, felkavarom az állóvizet, mint mindig.
    Elkezdtem olvasgatni a fórumot és rájöttem, hogy sokakat invitáltak egy sablonos Bnetes állásinterjúra, főleg mostanság. Biztos keresettel hitegetnek és hasonlók. Mesélnék nektek erről, hogy mi is van itt, hogy is megy ez.
    Szóval egyik ismerősöm beszélt engem anno rá erre. Van vagy másfél éve. Na szal mondta, hogy nagyon jó helyen dolgozik, 3-4 hónapon belül ő Porsche tulaj lesz. Ezt eleve furcsáltam. Na mindegy. Adott egy címet, meg egy számot. Keressek egy bizonyos XY-t. Szóval felhívtam őt, beszéltem vele, hogy mi lenne a munkakör. Ő már ekkor is ragszkodott ahhoz, hogy csak élőben beszél erről. [[Intő jel#1]] Megbeszéltünk egy találkozót.
    Idegennek kicsit furcsa a székház, hivalkodó, nagy, látszik, hogy költöttek rá, van pénz mögötte. Érkezéskor mint minden gentleman - kerestem a recepción ezt a bizonyos XY-t. Amira az volt a válasz, hogy nem is ismerik. Ez még furcsább volt.
    "...Milyen cég, ahol egy HR-est nem ismernek???" :S [[Intő jel#2]]
    Felhívtam ezt a bizonyos XY-t hogy akkor mivan, itt vagyok a recepción. Mondta, hogy fél perc és ott van. Szóval jött is, a recepciós meg is jegyezte, hogy ja ő az... :S Érdekes szitu volt.
    Na szóval felmentünk, beszélgettünk, majd a kezembe nyomott egy lapot.
    Sima sablonos kérdések voltak rajta. Volt egy olyan "feladat, hogy háromszög oldalaihoz kelett hozzárendelni a tulajdonságokat". Nem lövöm le a poént, kb annyi a lényege, hogy milyen világszemléleted van. Mennyire ismered a pénzvilágot, mennyire vagy kommunikatív. Belegondolva nincs rossz válasz rá, max hüüülye, aki nem tudja megmagyarázni, hogy miért írta azt...
    Illetve a leg érdekesebb kérdés. Erre mondtam, hogy ja biztos ez lesz az elvárt jövedelem. Be is X-eltem, hogy most mit várok el 150-200, meg hogy 1 év múlva. Mondom, jó lenne egy 300-400 környéke, konstans. Azzal már bevállalok egy 530as Bömöst, de ez már privát infó.
    Szóval beszélgettünk. Elmondta, hogy mennyire király ez a hely, hogy a srác, akivel beszéltem, ergó a köztünk lévő lépcsőfok mennyire nagy arc, büszke lehetek, hogy ő hozott ide be engem is. Elmondta, hogy ő most kb 800 ezret keres, a főnököm pedig 500at... [[Intő jel#3]]
    Hm, munkával ennyit keresni??? Erre rá is kérdeztem, amire az volt a válasz, hogy ezt a bróker szakmát megfizetik. Ekkor meg őszintén mondva tudta a kisf--zom, hogy nem tőzsdei, hanem biztosítási brókernek keresnek ezek tucatszám embereket...
    A legviccesebb rész az volt, amikor elővettem azéletrajzomat, az érettségi fénymásolatomat, meg a motivációs levelemet magyarul, angolul és németül. A srác meglepődött és annyit mondott, hogy "erre nincs itt szükség"... [[Intő jel#4]]
    Rákérdeztem, hogy ez most nem állás interjú? Mondta, hogy de, de náluk a teszt dönt. Mondom: "Ahhhhha." megkérdeztem, hogy lesz-e második kör, amire azt mondta hogy igen. Ez egy szombati nap, amin nagyon fontos ott lenni, mivel ott ismerjük meg a szakmát. [[Intő jel#5]]
    megkérdeztem a bérezésről, amire az volt a válasz, hogy ő most vállalkozó és így sokkal jobban keres, mint ha alkalmazott lenne. Megvillogtatta nekem a PDA-ját, én meg neki az enyémet. Majd mondta, hogy 1 éven belül S500as Mercit kap a cégtől az eddigi munkájáért... Ez a srác 25 körül van. [[Intő jel#6]]
    Ergó szépen át---szák a népet a palánkon. Konkrét infó nem hangzott el, bezsebelte a 30 ezret. Majd mondta, hogy látja, hogy kocsi mániás vagyok, szal levinne a garázsba megmutatni, hogy mik szoktak ott állni... S Merci, egy Porsche, több Jaguár... Na lementünk és konkrétan egy Ignis állt ott... Mint utólag kiderült a biztonsági őré. xD Néztem is rá, szval kifelé úton még mutatott pár képet, amik tényleg ott készültek. Utána szombaton már bázison ültem, érdekelt, hogy mi a fenével lehet itt ennyit keresni. A többit meg ismeritek.
    Na és most a csúnya igazság, amit utána kiderítettem, pl komissiós papírokból.
    A srác akkor kb 40et keresett, a szakmai vezetőmnek pedig még egysége sem volt, ergó kemény 0 forintot. Egyikőjük sem keresett nagyobb összeget, eltekintve az alulról jövő jutalékoktól...
    Utána láttam, hogy mindenkinek ez az interjú volt, ezekkel a kérdésekkel. Egyen interjú, minden sablonos. Utána megláttam a metodikát is, a srác szóról szóra mondta nekem. Egy saját kérdést nem sikerült neki összerakni, csak mesélt "Kohnstevc" birodalmáról. Mint egy janicsár. Aztán meg meg voltak lepődve, mikor bejelentettem, hogy ÉN nem fogok egyenszöveggel interjúztatni. Aki ismeretségi körből akar jönni, annak elmondom, hogy én mit csinálok és vagy jön, vagy nem. Nem fogok nekik asztalnál pöffeszkedni, direkt lenéző lenni, mert nem öltönyben van a másik, nem fogok zagyva dolgokat mondani, HAZUDNI, hogy ÉN MENNYIT KERESEK! Nem fogom az ismerőseimet tudatosan, célzottan félrevezetni, megtéveszteni. Nem fogok azoknak hazudni, akiket be akarok hozni a céghez. Elmondom nekik, hogy én eddig mit értem el és vagy látják, hogy van benne fantázia és jönnek, vagy nem. nem lett 20 fős munkatársi bázisom. Viszont, akik jöttek, azok AZÓTA IS OTT VANNAK! Igaz, már nem alám tartoznak, nem is akközé, aki bevitt engem a céghez, hanem ehhez a bizonyos XY-hoz. De az én kollégáimat nem tudták süketíteni azzal, hogy milliókat keresnek, miközben ez nagyon nem igaz.
    Szóval kedves fórumozók! Ha ilyen sablonos MLM interjúra hívnak, akkor egyet mondok, TAPASZTALATBÓL. Menekülj... És ezt nem rosszindulatból mondom, hanem azért mert én egy évig ott voltam és láttam jót és sok rosszat. És a legvacakabb részről még nem is meséltem, mert még mindig b@ssza a csőrömet. De már érik a komment, de az lesz a mese vége.
    Üdvözlök minden kedves olvasót, bocsi, hogy hosszú volt a komment.
    Hans - a brokernetigazsaga@gmail.com

    Kiváncsi lennék kapott e ő is levelet Kostevc úrtól.... :Y

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz azigazforest #4137 üzenetére

    Tévedsz! Nem vagyok Hans!
    Csak beleolvasgattam a tavalyi hozzászólásokba és gondoltam jó lesz felborzolni megint.

    Azért a stílusom sem olyan paraszt... :))

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz huncutka82 #4144 üzenetére

    Szia!

    Mesélj egy kicsit milyen egy ilyen bázis! Sokan voltak? Mi ez valami nagy varázslás vagy szeánsz?
    Hol tartották? Beszéltek a tulajdonosok? Miket ígértek? Milyennek festették a piacot?

    Más is írhat ha van infója!

    Ki mit hallott?

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz huncutka82 #4152 üzenetére

    Ezért rendkívül gyanús a trógernet! Azonnal agymosás megfélemlítés!

    Ráadásul akkor az új munkatársjelölteknek sem mondanak semmit csak kifizettetik velük a bázist! Nem ez a zsákbamacska? 1 millióért? Jól hangzik! ;]

    Kétszer nem lehet menni 2 millióért? :DD

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz gomolya #4150 üzenetére

    Azért túl naív ne legyél! A farkasverembe estél! Ez kökemény üzlet és ha valakinek az érdekeit sérti a tevékenységed azonnal elvágják a torkodat!

    Számos forrásból hallotunk már ilyeneket! Ráadásul az elmúlt két év fehérterrorja a cégvezetés részéről is ezt bizonyítja!

    Jómagam is beszámoltam belső infó alapján h a felső vezetés már nem fog maga közé engedni senkit! Még előtte kinyírják azokat akik veszélyeztetik a pozijukat és a pénzüket! Sokan tudnának mesélni erről.

    Úgyhogy túl sok időd neked sem lesz. Aztán ha nem tettek teljesen tönkre lelkileg és valamilyen csoda folytán szeretnél még dolgozni a közvetítői szakmában jön Dr Reisinger és csapata a pénzért! :Y
    Az elmúlt két évben százakat mészároltak le most meg perlik őket oktatási pénzért!
    Bázis díj + 1 millió. Soknak tűnik néhány érdeklődő telefonért!
    Miért nem próbálsz ki valamilyen termékeladást? Krém, tapasz, limonádé, antioxidánscsodaszergerjesztőfelfedeztükahidegvizet? Azt hiszem ezeknél nem nem kaszálnak el egy életre ha abbahagyod. Legfeljebb megmosolyognak de koporsót biztos nem kapsz! Meg bírói felszólítást végrehajtásra.

    Ez a jövőképe a bnetnek! Zsarolás, megfélemlítés, lelki terror, perek, elvesztett barátok, kromofág, koporsó stb.
    Szembetűnt a szerződésben h bármikor indoklás nélkül felbonthatják? Olvasd el újra!

    Ja és szeretnénk rólad hallani egy év múlva! Szerintem mindenkit érdekelne mi lett veled.

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz Pörp #4160 üzenetére

    A torokvágás virtuális, de a kromofág már valóság! Aztán ki tudja mit hoz a jövő?

    Mennyire durvul el ez a háború?

    Mennyire folyik majd bele más pénzintézet amikor az ő munkatársaikat is fenyegetik? Vagy mennyire lesz rossz hatással a tnet ámokfutása? stb

    Pénz emberélet nem számít!

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz KiraBaba #4162 üzenetére

    Ha ezt le is írják elsőre rendben van!

    Csak sajna 50000 embernek ezt elfelejtették elmondani és leírni!

    és ha ez az 50000 ember erről beszél majd akkor foghatják a fejüket! Beleszartak saját tányérjukba....

    Szépen hagyni kellett volna őket. Szerimtem elég nagy ez a piac h mindenkinek jusson elég. De a kapzsiság és a rosszindulat felülkerekedett!
    Nem akarok túl mélyen filozofálni de emlékeim szerint az agresszorokat a többség mindig elsöpörte! Pusztuljon, pusztuljon....(ice aged) :DD csak a dodókat idéztem :DD ;]

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz KiraBaba #4162 üzenetére

    Mégegy pontosítás! Nem két éven belül hanem a jogviszonyban eltöltött ideig legfeljebb 2 évig. Én mintha ezt olvastam volna ki a szerződésből.
    Tehát ha három napig vagy náluk úgy a felmondás és a megszűnés után a negyedik napon már dolgozhatsz máshol.
    Más is így látja? Mit szóltok hozzá? Jól értelmeztem?

    Ki mit hallott?

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz jugen #4168 üzenetére

    Ez inkább valami zúzós reality!

    A címe Netezz ne Bnetezz! :DD

    Csak olyan dolgokról írtam amit az ismerős köreimben lévő régi és jelenlegi bnet munkatársak elmondtak.

  • bill.getc

    csendes tag

    Hogy milyen kicsi a világ?!

    Most jutott eszembe h a kollegám mesélte (volt bnetes) h a párjának a cége foglalkoztatja a Reisinger hentes urat. Namármost az a kényes helyzet állt elő h a hentes úr perli az üzleti partnerének a házastársát! Ez is fincsi mi?

    Persze mondanom se kell amikor ez kiderült repült mint a szar!
    Gyorsan körbe ér ez majd és biztos vagyok abban h vannak nagyon befolyásosak is azok között akikkel elbántak.

    Beláthatatlanok a következményei milyen lavinát indított el ez a háború! :Y :Y :Y :Y

    És mint látható nem szorítkozik a közvetítői piacra! Majd amikor a Kostevc úr újra a Kostes étterembe eszik jól leköpi a pincér mert beperelte a feleségét. De biztos ezer variációt lehetne kitalálni. Gyakorlatilag az egész ország érintett!
    Annak az 50000 tanácsadónak van ugyanennyi anyukája, apukája, vannak testvéreik, nagyszüleik, feleségük, férjük stb sorolhatnám: Ezek már okádnak és biztos h semmilyen módon nem akarnak majd a bnettel kapcsolatba kerülni. Mert ugye ők is az érzéseik alapján fognak dönteni! És mindenki biztos lehet benne h így lesz!
    A pezsgőm már hideg! Hamarosan bontom! :DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

    Ki mit hallott?

  • bill.getc

    csendes tag

    He he!

    Kicsit lemaradtam! Látom már valaki felrakta az előző hírt!

    Nem baj! Akkor emlékeztető!

    Lassan kiderül hogy ezek a tolvajok több kárt okoztak mint a válság! :Y :Y :Y :Y

    Még egy félkarú rablóhoz sem tudom hasonlítani őket, mert abban a játékban közben szórakozol úgy nyeli el a pénzed.

    4K irány a Kozma utca! Egy húszéves programot csináljatok végig! Úgyis azt szeretitek! És tilos a futamidő előtt kiszállni! ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;]

  • bill.getc

    csendes tag

    Üdv!

    Azért a nagy korrekciók és elemzések között akad igazán jó hír is!

    Megszüntették, bezárták a Szépvölgyi úti irodájukat! Mind a Bankbróker mind a trógernet.
    Zsugorodnak, csökevényesednek, elpusztulnak! Már annyira nem megy az üzlet, hogy felszámolták a csodálatos irodáikat. Összehúzóckodnak a Pacsirtamezőben és a bokor utcában. A következő melyik lesz? :C

    Állítólag a fenti király is lecsövesedett, ha jól emlékszem valami Andrej Attilának vagy Antalnak hívta a srác. Törpének gúnyolták a háta mögött a kollegái. Azt is sikerült megtudnom, hogy most a bajba jutott hiteleseken akarnak segíteni. Biztos kimegy a gárdistakössünkegyújszerződéstnagyotbukszabiztosításodonazértnekemjóleszmegakósaerikának tanácsadó és a parasztvakítással belehúzza egy refinanszírozásba amiért persze megint fizet! És csak később tudatosul benne, hogy a biztosításához nem kellett volna hozzányúlni, de akkor már késő! :Y És a mókuskerék megint körbefordult! Nem baj majd a jutalomutazásról hazaérkezve ír egy megnyugtató mailt, hogy most ez volt a legjobb döntés! Persze két év múlva megint lesz valami forradalmian új megoldás ami kizárólag az ügyfélnek jó, és a trógernet tulajdonosai sem azon gazdagottak, hogy boldog boldogtalannak biztosításokat adtak el. Áááááá dehogy!

    Szerencsére egyre több emberhez jut el a rossz híre és már távol tartják magukat tőle!

    Mi lett az 1MFt os beszállóval? Ki mit tud róla?

    [ Módosította: ollie ]

  • bill.getc

    csendes tag

    válasz _zozo #4837 üzenetére

    Azért azt se felejtsük el a mindent elsöprő sikerek mellett, hogy van 2000 beperelt volt munkatárs, kb 48000 volt munkatársjelölt, ezeknek a szülei, testvérei, rokonai, gyerekei, átvert ügyfelei, megkárosított és meglopott ügyfelei, az ezekről újságokban olvasók! Ha ezeket levonjuk, mert ugye beláthatjuk hogy ezek az emberek messziről elkerülik a trógernetet akkor már nem olyan fényes a kép! De biztos, hogy nem 3millió. Ez egy kicsit naívnak tűnik. Biztos egy szaktanácsadói képzésen vakítják ilyenekkel szerencsétleneket!
    És azt is tudjuk, hogy nem a személyes megtakarítások vitték a pálmát hanem a céges kötések. A nyomorban tengődőkről ne is beszéljünk akik egyik napról a másikra élnek.
    :Y
    Én személy szerint beszéltem olyan volt munkatársukkal akik fő célként a bomlasztást tűzték ki maguknak miután kirúgták őket. :C

    Egy sikertörténetre jut 1000 kudarc és csalódás, lopás, hamisítás, zsarolás és ki tudja még mi mindenről írtak itt még az előttem megszólalók ez a tnet mérlege! :( :O

    Jó is, hogy újra beszélünk róla mert kezdett feledésbe merülni az igazi arcuk!

    Ki mit hallott?

    Kevesebb szmájlit legközelebb!

    [ Módosította: ollie ]

Aktív témák