Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DariusTrox

    tag

    válasz BandiHUN #5077 üzenetére

    Pyro Pete-t azért ölik meg olyan gyorsan mert van egy Evil Smasher nevezetű fegyver ami Glitch-et okoz. A készítők is tudnak róla és direkt van benne ez a fegyver a játékban. Ha az evil smasher újratölt akkor töltés közben át kell görgetni egy másik fegyóra majd vissza addig amíg el nem kezd robbanni. Ekkor a fegyver amire átváltasz mondjuk az infinity pistol tárja 1-ről kb 112 ig feltud menni ezáltal az ereje szó szerint 112x-es lesz így Pyro Pete true vault hunter modban Infinity Pistol-al kb 10-20 másodperc és lehet sokat is mondtam. Azt nem tudom, hogy miért hagyják benne, de ezzel a glitch-el szó szerint az egész játékot kivégzik mivel szinte semmit sem kell csinálnod csak lőni mint a hülye mindent. Én kipróbáltam, meg is öltem vele pár boss-t de totál elveszti a feelingjét a játék. Viszont Pyro megölése 4 ember számára is majdnem lehetetlennek tűnik, de meg lehet csinálni jó taktikával az elején csak Electro fegyó+slag majd Harold pistol + slag. Én néztem ahogy a készítők sokadjára tudták csak megölni pedig a legjobb fegyvereik voltak.

    I will take what is mine, with Fire and Blood!

Új hozzászólás Aktív témák