Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Viszlát #23832 üzenetére

    1. BMW topikban vagyunk, ahol minden mas autot lehet osztani, ahogy jolesik. ;]

    2. Ne akarj mar egy Accordot egy E60-al osszehasonlitani.... Nem tudnek olyat mondani, ahol egy Accord, vagy akar egy masik hasonlo kozepkatos auto akar a kozelebe is erne. Es ezen nincs mit magyarazni.

    3. BMW is ugyan ugy szidva van, ha valami szar. Pont az E60 meg nagyon Bangle, tehat annyira nem szep, mar mar furcsa. Ellenben a technikai szinvonal, amit kepvisel, meg mindig a toppon van, es sok akkori extra meg mindig nem talalhato meg a mai kozepkatos autokban sem.
    A belso muanyagokrol meg annyit, hogy minden atlag auto abbol van belulrol. De biztos vagyok benne, hogy az E60 sem egy muanyag doboz, legalabbis egy Accordhoz kepest biztosan nem, ami tenyleg csak kopogos vackokbol van osszetakolva. Nezz be egy A6-ba... Ha az E60-ban csalodtal, akkor abban mekkorat fogsz. Pedig arrol a vonalrol egy full-full extras peldannyal van tapasztalatom a nagy motor vegett.

    mod: Ma tankoltam. Kicsit meglett varialva a remap, nemreg beneztem HeRmAn EzReDeS -hez. Vegsebesseg tesztet meg nem volt idom csinalni, bar ott meg varialni kell a dolgot, mert elfelejtettem szolni, es 280-as limit lett beallitva. Ellenben elvileg erosebb lesz, gyakorlatilag nehez eszrevenni, mert alapbol brutalis.(nem tom hany lo, a regivel hidegben mertek 342-ot, ha jol emlexem, most erosebbnek kellene lennie) Na de a lenyeg: 60 literrel(ennyit tudtam ratankolni, volt kb. 1l a tankban) megtettem 905km-et. Ebben volt Bp. dugozas, osszesen vagy 3 ora. Egy pecsi, es egy orfui szerpentin is( ;] ), meg a chip utani teszteles is, ami padlogazos tema. 6.6l/100km, ennyit irt a comp is. Szoval tobb mint elegedett vagyok, es igazabol csak egy ellenfel van, a sz@r magyar utak. :U

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák