Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Uthenger

    aktív tag

    Sziasztok,
    Pár kandós tankönyv eladósorba került.
    Én levelezőn végeztem 2013-ban, nem tudom hogy ugyanazokat a könyveket használják-e nappalin is.
    Ha nem tudod hogy melyik könyv melyik tárgyhoz kell, kérdezz nyugodtan
    átvehető hétköznap 8 - 16 között a 3-as metró, Dózsa György u. megállónál előzetes egyeztetés után (írj privátot!)

    1500 Ft-s könyvek:
    BMF KKVFK 22/2005 - Dr. Selmeczy Kálmán, Schnöller Antal - Villamosságtan I.
    BMF KKVFK 23/2005 - Dr. Selmeczy Kálmán, Schnöller Antal - Villamosságtan II.
    OE KVK 1149 - Dr. Kósa Csabáné, Dr. Horváth Sándor, Jambrich Gyula, dr. Kósa Csaba - Műszaki dokumentáció
    OE KVK 1192 - Dr. Lehotai László, Dr. Novothny Ferenc, Szenes Ildikó... - Biztonságtechnikai, környezetvédelmi és minőségbiztosítási alapismeretek
    OE KVK 1160 - Lökös Erzsébet, Mayer Tibor, Dr. Sebestyén Dorottya, Tóthné Szemes Marianne - Fizika
    (ettől már volt újabb kiadás, de amit fizika 2-n leadott, az csak ebben van meg...)
    Kandós 5. kiadás Bp 1999 - Zsom Gyula - Elektronikus áramkörök I. A
    OE KVK 2046 - Dr. Lukács György, Mágel Gábor, Wührl Tibor - Híradástechnika I.
    ------
    800 Ft-s könyvek:
    OE KVK 2054 - Neszveda József - Automatizálás eszközei
    OE KVK 2044/I. - Neszveda József - Automatika I. (Klasszikus szabályozáselmélet)
    OE KVK 2042 - Gecsey László, Neszveda József - Automatika I. laboratórium
    OE KVK 2073 - Dr. Wührl Tibor - Hullámdigitális jelfeldolgozás alapjai
    ------
    200 Ft-s "magazinok":
    BMF KKVFK 261/79 - Debreczenyné Révy Gabriella - Kétpóluspárok (példagyüjtemény)
    OE KVK 2071 - Dr. Wührl Tibor - Bevezetés a MATLAB használatába Híradástechnika és Jelfeldolgozás
    BMF KKVFK 440/1978 - Debreczenyné Révy Gabriella - Bode-diagrammok (példagyűjtemény)
    A könyvek 2009 után lettek vásárolva, és mind puhafedeles.
    + eladó
    Andorka Rudolf - Bevezetés a szociológiába
    a piros változat
    Osiris kiadó 2006
    irányára 3000

    Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

Új hozzászólás Aktív témák