Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snowdog

    veterán

    válasz Gabriellla #50 üzenetére

    Vettem egy bluepanther azure tipusu gépet, az a bajom hogy illesztőprogi nincs hozzá illetve a számítógépem nem ismeri fel.

    Ez bizony nálam is így kezdődött, elsőre azt hittem hibás a gép. Gyorsan felhívtam a megadott szakszervízt, ahol még csak nem is hallottak ilyen esetről. Erre elkezdtem olvasgatni az ö honlapjukat, és a legnagyobb meglepetésemre ott találtam rá a megoldásra. Most már csak a kérdés, hogy ők erről miért nem tudnak? :W :W

    A lényeg, hogy le kell tölteni a "BluePanther V350" alatt található "ActiveSync USB driver"-t, vagyis az USBDriver.zip fájlt. [link] A zip fájlt ki kell csomagolni!

    Készítettem hozzá (magamnak) egy telepítési útmutatót, de ezt most megosztom veled is.

    Telepítés menete:
    1. Start - Saját gép - Tulajdonságok - Eszközvezérlõ
    2. Windows CE USB-eszközök - Microsoft USB Sync
    3. Jobb egérgomb - Illesztõprogram frissítése...
    4. Megjelenõ menüben - Nem, most nem - Tovább
    5. Telepítse listából vagy adott helyrõl (haladóknak) - Tovább
    6. Szerepeljen a keresésben az alábbi hely: (a meghajtó útvonalát kell megadni!) - Tallózás
    7. pl. D:\wince5.0_USB_Driver_update - Tovább
    8. Az alábbi listából válassa ki... - Microsoft USB Sync 1.0.1.0 Microsoft c:\windowsinf\wceusbsh.inf

    Sok sikert kívánok!

    [ Szerkesztve ]

  • HUNteere

    csendes tag

    válasz Gabriellla #50 üzenetére

    Szia! Valószínűleg nincs a gépeden Microsoft ActiveSync telepítve.. Ez kell ahhoz, hogy a géped kezelni tudja a Microsoft-os navidat.. Az megint más kérdés, hogy ez alapból miért nincs telepítve XP-n sőt Vistán is frissíteni kell... a Win7 alapból kezeli.
    Remélem tudtam segíteni.

Új hozzászólás Aktív témák