Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akyka73

    csendes tag

    Üdv, szép hétvégét mindenkinek!

    Akadt egy kis problémám, melynek megoldásához segítséget/tanácsot szeretnék kérni Tőletek. Beszereztem egy LG BH10LS30 írót. Megírtam vele a legújabb verziójú ImgBurn-nel már 4 db Verbatim kétrétegű lemezt (Blu-Ray iso fájlokból), 2x-es sebességgel. Sikeresen megcsinálta, azonban: mind a számítógépen, mind az asztali BD-lejátszón (LG BD550) szabályos, kb. 5 másodpercenkénti időközökben akadnak, beszaggatnak a filmek. Nem vészes, de gyors mozgásoknál igencsak észrevehető és zavaró.
    Ugyanakkor ha ezeket a filmeket ISO-fájlból játszom le a Popcorn Hour C-200-asomon, akkor ez a jelenség nem megfigyelhető, ott tökéletes a megjelenítés. Lehet, hogy túl magas a bitrátája a filmeknek (30 mb/sec), és az asztali BD-lejátszó hardware-je nem tud megbirkózni velük? Bár sztem ilyen nem nagyon szabadna, hogy előforduljon. A lemezekkel sem hiszem, hogy gond lenne, elvégre gg72 kollégától szereztem be őket. Az író firmware-jét is frissítettem már (most 1.01), de a fent vázolt probléma megmaradt. Megköszönném, ha tudnátok segíteni, mert lehet, hogy az íróprogin kellene vmit beállítanom, csak nem tudom, hova nyúljak.

Új hozzászólás Aktív témák