Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZo72

    tag

    válasz Polarstar #551 üzenetére

    Melyik Skype szoftvert használod?

    A BB World-ös vagy valami Androidos verzió?

    A BB World-ös 3 csillagot gyűjtött verziót sokan szidják ahogy láttam.
    Egyszer én is próbáltam (igaz csak 1 napig), olyan hol elindul, hol nem, hol bezáródik hol nem módon működött, igaz nem ezzel a mostani legfrisebb OS-sel.
    Ráadásul a telefon létező összes funkciójához jogosultságot kért és nem is lehetett változtatni rajta...

  • ViZo72

    tag

    válasz Nundee K. #680 üzenetére

    Watcher nevű - BB Worldból megvásárolható - alkalmazásnak van ilyen funkciója, igaz nem kimondottan a Repülő módot vagy az Éjszakai módot választod ki, hanem a jelzési lehetőségeket:

    [ Szerkesztve ]

  • ViZo72

    tag

    válasz Polarstar #975 üzenetére

    Igazad van, vannak helyzetek mikor hasznos lenne, ha pl. a "gyári" óra vagy a visszaszámláló tudná azt akár egy bepipálható opcióként, hogy nem sötétül el a kijelző amíg megy a visszaszámlálás.
    (Az ébresztőórának egyébként van ilyen funkciója, ha töltőre van dugva, éjszakai módban világít akár egész este.)
    Kíváncsiságból ránéztem, hirtelen 1 féle órát találtam a BBW-ben, ami nem kapcsolja ki a kijelzőt: Alarm Clock Free
    Ez leginkább ébresztőórának alkalmas, de alkalmi használatra lehet, hogy ez is elég neked, ha nem kell feltétlenül a visszaszámlálás és a másodperc kijelzés.

    Hátránya:
    - nem számol visszafele
    - nincs másodperc kijelzés és beállítás sem, csak óra:perc
    - a reklámmentes verzió fizetős (nem néztem mennyibe kerül)

    Előnye:
    - nem kapcsolja ki a kijelzőt
    - ha nem zavar a reklám, akkor ingyenes :-)

    Tovább keresgélve talán előbb utóbb találhatsz valami jobb alkalmazást, nem tűnik túl bonyolultnak az igényed, érdekes, hogy nincs rá rögtön vagy 5 féle különböző megoldás bár legkézenfekvőbb lenne, ha a gyári óra/időzítő tudná ezt.

  • ViZo72

    tag

    válasz Etkinsz #976 üzenetére

    Gyári szoftverrel a telefon bekapcsolt állapotjában maga a LED nem jelzi a töltési folyamatot, csak a merülést, ha jól rémlik 20%-ra (vagy 10%-ra ? ) merülés elérésekor kezd pirosan villogni a LED, ilyenkor megjelenik a kijelzőn is egy üzenet (és talán hangjelzés is van), a merülésre figyelmeztetve.

    Vannak ilyen olyan akku töltöttség figyelő illetve LED-es értesítés beállító szoftverek a BB Worldben, amivel beállíthatók a töltéssel, merüléssel kapcsolatos LED és hangjelzések ezek egy része fizetős is lehet.

    Én pl. használom a Powertools (fizetős) alkalmazást, amivel a különböző beérkező hívásokhoz, üzenetekhez (SMS, e-mail. stb.) különböző LED színeket rendelhetek, de az akku állapotához (töltés, merülés, teljesen feltöltött, kritikus töltöttség) csak hangüzenetet tud rendelni, LED-et nem.

    Watcher (szintén fizetős a teljes verzió): hangokat tud hozzárendelni az akku állapotokhoz, de LED színeket-et csak az üzenetkezeléshez.

    Charger Alert: ebből van többféle is (a teljes verzió ami mindenre tud figyelmeztetni az általában fizetős) kimondottan az akkuállapotokra állíthatók be hangüzenetek

    A fizetősek sokszor csak pár száz Forintba kerülnek (pl. 0.89Euró stb.), annyit még megérnek, ha nem találsz megfelelő tudású FREE verziót...

    Amikor csak lehet a "for Blackerry 10" megjegyzéssel ellátott alkalmazásokat válaszd, vannak ugyanis Androidról "áthozott" verziók is sok szoftverből, azok nem mindig működnek rendesen, sőt néha okoznak érdekes, látszólag a funkciójukkal össze nem függő problémákat is.

    (Pl. a MINDIG TV app ha fent van, néha nem indítható a kamera??? Ez többünknél előfordult, az Androidról átvett MINDIG TV alkalmazás a közös pont, jelenleg Ő a gyanúsított, holott látszólag semmi köze a kamerához...)

    [ Szerkesztve ]

  • ViZo72

    tag

    válasz bok92 #1068 üzenetére

    PowerTools?

    [link]

    Én nem nagyon érzem, hogy jobban merülne a telefon mióta ezt használom. Igaz, össze kell szokni vele, hagyni kell, hogy tanuljon magától, így kell majd beállítani... :-)
    Pl. amikor a telepítése utáni első alkalommal jön egy e-mail, akkor feldob egy ablakot, hogy új tevékenységet észlelt, és akkor lehet megadni, hogy milyen módon jelezzen legközelebb (LED, csengőhang stb.). Aztán majd jön a többi is, SMS, Facebook, stb...

    Meg tud még mást is, érdemes megnézni, bár fizetős...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák