Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz freezer922 #278 üzenetére

    Nem kell labdába rúgnod mellettük. Nem is nagyon fogod látni a labdát. ;]
    Ugyanannyi befektetett idővel ugyanott leszel mint ők. Vagy előrébb ha kevesebbet játszol, mert x óra után ők elfáradnak, napi 2 óránál te meg stabilan hozod a megszokottat.
    AFk fishing mehet amíg el nem kopik a bot, meg van hely a tatyóban. Ha nem vagy belépve, akkor az energia csak vánszorog (fél óránként 1). Ha bent vagy és nem ágyban alszik a karakter, akkor egy pont 3 perc alatt jön. Ha szunyál ágyban, akkor 3 percenként 2, vagy 3 jön. Az elején úgyis kölyökszöcske mindenki. Pontosan mire számítasz? Ez egy MMO. A MAssive része nem csak a játékosszámra hanem a beleölhető időt is jelenti. Ha neked ilyen gyors körre benézegetősdi kell, akkor inkább valami MOBA, vagy RTS (esetleg TBS) kellene inkább. Ott van eleje, közepe, meg vége és minden kör/meccs ugyanonnan indul és egészében lezárt. MMO-ban soha nem leszel ott ahol a sokkal többet kockulók, vagy akik befektetnek egy kisebb afrikai állam költségvetésének megfelelő összeget.
    A BDO annyiban jó, hogy el is vagy zárva a vadaktól amíg fel nem nősz. (nem szó szerint. ugyanott vagytok, csak nem támadhatnak téged) Minden itemet tudsz használni, de amíg nem vagy lvl 45 addig számodra ez egy multiplayer PVE játék muris crafting és egyéb szabadidős elemekkel. 1-2 órákkal jó sokára leszel 45. Addigra tízszer elunod, vagy megjön az első nyugdíjad. :C

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • nonsen5e

    addikt

    válasz freezer922 #278 üzenetére

    Annó HC mmo-s voltam, de eléggé kiégtem.
    Mostanában belépek átlag napi 1/2 - 1 órára, másfél hónap alatt húztam kemény 33 szintet. Belépek, rewardot beszerzem, összes energiámat beleölöm az első Node-ba amit meglátok (még b*sztam utána nézni, hogy ez mire jó), aztán megyek és ölök amit látok.
    Nap végi feszültséglevezetésre tökéletes, csak lehetne temérdek csini ruciba öltöztetni a karakteremet... :D

    D4 klán: HunPH - invért privát rám

Új hozzászólás Aktív témák