Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sfdrakex

    nagyúr

    válasz Rimuru #31271 üzenetére

    Ez nem trollkodás. Sok idióta van.

    Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

  • TeeJay

    félisten

    válasz Rimuru #31271 üzenetére

    sajnos ez a szomorú igazság :U
    pedig olyan egyszerű megtanulni 5perc alatt rájön az ember mit hogy kell és mire figyeljen. vagy az oktatással van baj vagy ennyire nem figyelnek a mai emberek de gáz nagyon...
    13éve torrentezek, anno 5perc alatt megtanultam használni senki sem mutatta, google-ből minden infó adott volt, kliens kellett meg egy .torrent fájl és akkor még arányszabály volt most már ratio free van legtöbb helyen...
    Na meg anno mikor 2006 körül ismerkedtem ezzel még csak 1-2-3megabites ADSL-ünk volt kemény 128-256 esetleg 512kbit feltöltéssel mégsem okozott gondot soha semmi
    azért utóbbi 2-3-4évben már sok helyen elérhetőek a 200+ megabites letöltések meg a 30-50+ megabites feltöltések, illene tudni az embereknek hogy miért nem megy a seed és látod mégsem tudják.
    Mondjuk min lepődök meg, menj fel ncore-ra listázd a legtöbb seederes torrentet
    nézd meg a peer listát hogy mennyien használnak még mindig utorrent 2.2.1 klienst ami 10éves :U 20-30% lazán van, 3.x utorrenttel számolva meg közel 60% utorrent

    Dragon3000 :

    annyira sietnek a maiak hogy gyorsan csak letölteni akar, utána már nem akar foglalkozni a kötelező szabályokkal. párom barátnője is ncore tag vagy 8-10éve mégis inkább ilyen online film oldalon nézi a kamerás vagy jobb esetben már dvd minőségű de mozis hangos filmet mert nem ér rá kivárni egy DVD SD release-t amikor megjelenik normális hanggal
    HD-t szerintem életében nem nézett mert azt az 500-as UPC netével 5-8percig tartana letölteni :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák