Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • shev7

    veterán

    válasz #54715584 #2856 üzenetére

    lehet azert csak 30k-val jon, mert korlatoztad a letoltest? ;)

    Komolyra forditva. Ha nagyon lekorlatoztad a feltoltest, azt nem szeretik. Ilyenkor azt hiszem eletbe lep egy korlatozas kliens szinten...

    ''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

  • [HUN]Zolee

    senior tag

    válasz #54715584 #2856 üzenetére

    a 3mbit esnetnél a feltöltés 384kbit ami max 48kbyte/s et jelent, szóval hiába teszed te többre ez a max amit tud a neted. A sok leechert nembiztos hogy kitudják elégíteni elég feltöltési sebességgel a seederek és a leecherek összfeltöltése. Meg közrejáchat az aktív passív kapcsolat is.
    Nyitott trackeren láttam már soxor hogy egy megadott arányt kell tartani, különben nmeenged tölteni, ez az arány változó 0,3 vagy 0,5 szokott lenni, de láttam már 1,0 ás követelést is.
    ha nem korlátozod a feltöltést, akkor az eszi meg a netet adsl technológia miatt, ajánlott korlátozás, max sebesség *0,8 .

    Amúgy Dc kliensnél tapasztaltam utoljára ilyet, hogy akármennyire korlátoztam egy adott sebességnél nemakart gyorsabban tölteni. Klienscserét megpróbálhatod, hátha, 1,5 ös utorrent-re pl.

    És ha van lehetőséged, akkor nézd meg egy zárt trackeren a sebességet.

    [Szerkesztve]

    ''<[HUN]DrH>valaki mondjon egy tuningolos programot a mivel kocsis képeket tudok tuningoloni.'' https://ferromag.aranyoldalak.hu/

Aktív témák