Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • littlemamba

    aktív tag

    Sziasztok!

    Talán valaki tud segíteni nekem. :)

    Van egy HP RENEW program-os laptopom, szinte tökéletes a magyar billentyűzet kiosztás, de 1 nehézségem akad vele. A bal shift gombom lett az "í". Ha mindig csak ezt a laptopot használnám, akkor valószínűleg 3 hónap alatt már átszoktam volna arra, hogy nem használhatom a bal shiftet, de mivel napközben a cégeset használom és sok év rutinja bennem van, esténként, ha végre a sajátomhoz ülök, akkor mindig jön a meglepetés, hogy nem shiftelek, hanem jönnek az í betűk mindenhova. :W

    Oké a laptopon így van, nem gond, kicsi, kompakt, rendben van kompromisszum. Viszont jellemzően egy külső logitec billentyűzettel használom otthon (K270), ahol immár 2 í van egymás mellett és nem megy a shift.

    Kérdésem: amikor külső billentyűzettel használom a laptopot, akkor át tudom-e állítani valahogyan hogy a shift shiftként működjön? Hiszen ott minden karakterem elfér rendesen egymás mellett, indokolatlan a 2 db í betű és a bal shift hiánya. :))

    Zenfone I0 I Garmin EPIX PRO I ExpertBook & ENVY I Beats Studio + I Sony Vaio Pro

Új hozzászólás Aktív témák