Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pruf

    csendes tag

    válasz Studi #23545 üzenetére

    Alapvetően ASOS párti vagyok, de nem csak azért mert van 36+os hosszban nadrág, vagy 3 EUR-ért rendeltem a hősidőkben kiváló minőségű aviator szemüvegeket/nyakkendőket. Szempontjaim alapján nem konkurál különösebben se AY-vel se BS-el.
    Az XXX-nél van a legjobb akció rész szubjektív, ha azt vesszük, hogy sokan hajlamosak minden szemetet megvenni azért mert olcsó. Aki kifejezetten 1-1 márka termékét keresi az jobban jár, ha a termékkód - profibbak képkereső - alapján is keres a neten, és egyből látszik, hogy a fórum ajánlójában szereplő boltoknál hol kapható és mennyiért. Olvasatomban BS csak annyival másabb, hogy egy regisztrációs fal mögé bujtatja a dolgait, és mivel holland lerakat, így nagy valószínűséggel közelebb van a "forráshoz" mint egy AY/Answear/Modivo/Zalando és így mindenféle trükközés nélkül talán olcsóbb is.

    Ugyancsak szubjektív érzet, hogy BS mint külföldi bolt nem árazza be, hogy "magyarok rendelnek", míg ezt a hazai - vagy magyar weboldallal is rendlekező - webshopokról nem tudom elmondani. Iszonyat nyerészkedés megy :I .

    Bestsecret inv. privátban kérhető

Új hozzászólás Aktív témák