Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MiklosSaS

    nagyúr

    válasz #81556480 #40025 üzenetére

    Nezopont kerdese...en nem koltoznek haza. Otthon sem vittem rosszul, megvolt a havi 1500-2000 euro fizetesem. De ciganysag, korrupcio, szarsag.

    Itt mashogy van, ha van jo sszakmad, okos vagy akkor jo lehet. Persze nem azoknak akik mosogatni jonnek es egy ertelmes mondatot nem kepesek angolul elmondani. De mas...nevezhet barki barminek....de itt jobb.
    Majd 15-20 ev mulva lehet elkoltozok valami gorog szigetre...de addig dolgozni kell es fejlodni.

    Sokan mondtak ram hogy arulo hazatlan...aztan mindig hozzam fordultak segitsegert mert paraztak ha bezar a ceg ahol dolgoznak mihez kezdjenek.

    Itt is dolgozni kell, sot joval kemenyebben de van miert. Ha sikerul 15 ev alatt lenyomni a hazat es a lakast (max 15, de tervben van 10-12) akkor lesz kb 400.000 font erteku ingaltlanom (160 millio Huf). Ezt hogy tudnam kifizetni ugy hogy szinte meg sem erzem havonta becsuletes munkabol?

    Otthol nyomtam a melot napi 12-13 orat...6 ev alatt mit tudtam felmutatni egy 50.000 euros lakason kivul? Majdnem semmit..ket szar verdat....

    Mindenki csinalja ugy ahogy akarja. En csak az olyan nyalokakat ruhelem akik nyafognak hogy nuncs penz de semmit nem tesznek azert hogy legyen ...az olyan meg is erdemli a sorsat.

    [ Szerkesztve ]

    ~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Új hozzászólás Aktív témák