Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shokkolo

    addikt

    válasz mackosajt #40015 üzenetére

    UPC-nél ekkora net?! hát mid van neked?! :Y

    egyébkén a upc és a "szervíz" tragikus.
    nekem megadtak olyan időintervallumot h. 8-18 között.
    mondom az ügyfélszolgálatosnak, hogy nem lehetne kicsit konkrétabban?!
    azt ne várják már el tőlem, hogy egész nap a lábam nem tehetem ki, csak mert jönnek elhárítani a saját szolgáltatásuk hibáját, amiért fizetek ?!

    beletörődtem, otthon voltam. természetesen nem ért oda aznap emberünk.

    telefon újra az óügyfélszolgálatnak, elmondtma teljesen udvariasan az ügyintézőnek (nem ő tehet ugyebár arról h. sz@r a rendszer körülötte), hogy vártam, nem jött és NEM vagyok hajlandó még 1 napot várni a semmire és ezért szabadságot kivenni. Szóval kerítsen nekem 17:00-ra valakit aki időben ott lesz illetve rögzítse a panaszom, mert ez így nekem nem jó.

    Jött is egy emberke időben és a panasznak hála 2 hónap ingyen netet kaptam :DDD

    Kicsit zokonvettem azért, hogy a semmire elb@sztam egy szabadságot.
    Tölthettem volna mással is mint szerelőre várakozással.

    "A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

  • #81556480

    törölt tag

    válasz mackosajt #40015 üzenetére

    banyek, most jöttem haza egy telepítésről. Még szerencse hogy én a Direct-nél dolgozok (műholdas részleg) . De ez egyértelműen a szerelő bunkósága. Sokan úgy vannak vele sűrűn lakott részeken hogy igazából leszarják, mert annyi meló van. Papiforma őt védi: mert nem voltak otthon a megbeszélt időpontba, nincs semmi kötelezettsége. Más dolog hogy szemétség.

    Azon meg ne lepődj meg hogy rejtett számról hív. A digitális átálláskor beszereltem vagy 1000 antennát a nyáron, ha mindenkinek megadtam volna a számom nagy katyvaszba lennék. Ne engem hivogassanak ha gáz van. Csak akkor ha már tutira szerelő kell, akkor küldjön ki a központ. ha megadtam volna a számom magyarázgathatnám hogy kell a távirányítót használni (nem vicc , de sok nyugdíjasnál bekavart hogy az átállás óta 2 távirányító van )

    5-6 éve vagyok ugyanannál a netszolgáltatónál, ami állandóan szar. hiába hívok szerelőt semmmmmmi közük a dologhoz. olyan nekik ez mint egy szög. ha nem jó, modemet cserélnek vagy csatlakozót ( vicc az egész) nálunk a nethiba 99%ban hálózati hiba, vagy központból megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák