Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz snecy20 #147310 üzenetére

    Sajnos igen, és szerintem idén már nem is nagyon lesz jobb. :(

    Véleményem szubjektív...

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz snecy20 #147310 üzenetére

    Épp azt néztem, hogy a decemberben vett 2070 super ára olcsóbb volt, mint most használtan a ph-n. Tragikus... :D
    Amúgy a mi meg nem bántuk meg h eljöttünk a upc/vodától, mert egy retek cég. Velünk többször is kibaccott, vagy félretájékozódott. Jelenleg ott tartunk, hogy a 4. levelet küldöm nekik, hogy nem vagyok hajlandó befizetni a januári teljes havi számlát, ha 18.-val lemondtam. Ők a második levelet küldik, hogy márpedig fizessem be a teljes havit. :D :D viccesek... az utolsó 2 levelemre már nem is reagáltak, és azótta sem kaptunk sem egész, sem rész számlát... Hosszú történet, meg gondolom nem is érdekel titeket, de kb 1 éve dúl kötünk a háború, főleg a vodával. Volt, hogy visszavittük a készülékeket leadni a vodafone-hoz, erre közölték velünk, hogy adjuk fel a UPC-nek. Felhívtam a UPC-t erre közölték, hogy át kell, hogy vegyék. Vissza a vodához, majd a srác adott egy A4 es lapot, amire rá írta, hogy nem veszi át, és hogy ott jártunk, meg egy dátumot. És közölte, hogy itt hagyhatjuk, de ő kibacca a kukába. Apósnak kb utánnunk 2 hónappal járt le a hűség, de a vodafone oldalán nem lehetett fizetni online a csekket, amit el is ismertek. Ezért még mi szegtük meg a szerződést, és +600 ft lett a számla, mert nem online hanem az üzletben lett befizetve. Holott miattuk nem lehetett. És még sorolhatnám, mekkora egy gyökerek....

    Miótta átmentünk a T-comhoz, fele annyi árért, kapunk 1000/1000 es vonalat, a wifijük jobb mint a UPC fos fehér egész házat behálózó vicc doboza. Pedig a szerelő azt nyilatkozta mikor bekötötte, hogy hát nekik nem túl jó!!! :D Valamint készpénzre 30-40% al olcsóbban tudunk készüléket venni mint a boltba. Nincs hűség, nincs semmi, magenta 1. Mindenük működik, mindenük hibátlan. Persze biztos van az országban erre is ellenpélda, ahogy írtátok, de itt hibátlan. Amíg ilyen marad addig itt is maradunk az tuti.

    Legrosszabb amit mértem itthon a gépen, az amúgy 798/850Mbit volt.

    [ Szerkesztve ]

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák