Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laca000

    őstag

    válasz ViZion #10266 üzenetére

    Azt azért nem szabad elfelejteni, hogy aki úgymond "lokál patrióta", az nem feltétlenül hüle, ha itthon marad.
    Tegyük fel szereti a hazáját, mindannak ellenére amit felindulásból írsz, családját, és mondjuk "gyermeke"-i is itt élnek, nem kényszerítik feltétlenül felelőtlenül felvett hitelei nyomorúságba.
    Én már nem mennék sehova, húszonéves, taknyos fejjel, talán.
    Akkor még mentem volna.
    Már nem.
    Fáj-nem fáj bevallani: Szeretem Magyarországot.
    Mindig is szerettem.
    Itt van a családom, kedvesem, barátaim is.
    Szeretek itt élni, minden nyűge ellenére.
    Nem mennék ki máshová, mesés gazdagságért sem, hogy egy életen keresztül az a frusztráló érzés kergessen, hogy amíg meg nem pusztulok, idegennek érzem magam.
    Ez van. ;)

    lehetőségeim a következők: vagy huszonötezer önjelölt kiskirállyal együtt való szűkölködés vagy pedig egy publikálhatatlan irodalom ezen őrülteknek való terjesztésére

  • FatalEror

    addikt

    válasz ViZion #10266 üzenetére

    Ezt az egyet nem értettem soha,mért kell minden főnöknek játszani a nagyembert?!?!Pont azt beszéltük múltkor,hogy egy kis cégnél sokkal jobb a családias légkör,és munkamorál,illetve adott esetben a végzett munka eredménye,ha nem úgy mennek be reggel,hogy megint nyalhatom seggét,és a deköcsögafőnököm című szám szólal meg,ha felhív az a f*szkalap.Persze az sem jó,ha mindent enged,mert láttam olyat is,akkor pedig jön a másik véglet,de az aranyközép utat senki nem találja.

    HardCore is my LifeStyle

  • Yeffy

    veterán

    válasz ViZion #10266 üzenetére

    ejjha... szép, részletes beszámolót írtál, köszönöm... :D :R
    nagy élmény lehetett, személyesen szívesen faggatódznék még róla, talán majd egyszer.

    igen, nekem is tervben van. nem feltétlen örökre, de szeretnék valamit alakítani. aztán meg majd meglátjuk, hogy sikerül.

    igen, a biztonságérzet mind anyagilag, mind máshogy az kb megfizethetetlen. teljesen megértelek.
    mondjuk van ismerősöm, aki családdal, meg 2 éves gyerkőccel ment vissza osztrákiába, és már lassan veszik fel az állampolgárságot. szóval éppenséggel így is lehet, más kérdés, h nem mindenki akarja.

    az utolsó bekezdés meg hatalmas +1... sajnos.

    mondjuk az uccsó mondat olyan szemre hányósnak tűnik, de egyelőre nincs több kérdés... :U

    laca: dettó +1. itt járunk sajnos... :(

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák