Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DR|FTK|NG

    veterán

    Határőrök

    A magyar és az orosz határőr kimegy a határra. A magyar kérdi az orosztól:
    - Kell egy pofon?
    - Da, da!
    Puff, lekever neki egyet.
    Másnap megint kimennek, megkérdezi a magyar:
    - Kell egy pofon?
    - Da, da!
    Puff, lekever neki egy nagyot.
    Harmadnap ugyanez megismétlődik. Ezután az orosz határőr megy a parancsnokságra:
    - Parancsnok úr, a magyar határőr minden nap kérdez tőlem valamit, én mondom, hogy igen, és kapok egy nagy pofont. Mit csináljak?
    - Mondja, hogy ne, akkor hátha nem kap!
    Negyedik nap is kimennek a határra, a magyar kérdi az orosztól:
    - Hát még mindig nem volt elég?!
    Az orosz:
    - Nyet, nyet!

    Orosz kommandó

    Szibériában felvételi van az elit orosz kommandóba. A felvételi sikeres teljesítéséhez a jelöltnek négy próbán kell bizonyítania rátermettségét.
    Az első a testméret, a jelöltnek legalább 190 centinek kell lennie.
    A második az állóképesség, a jelöltnek le kell gurítania egy egész üveg vodkát, és persze nem szabad, hogy ez meglátszódjon.
    A harmadik a bátorság, a jelöltnek kezet kell fognia egy kiéhezett jegesmedvével.
    És az utolsó a férfiasság próbája, melynek során a jelöltnek le kell feküdnie egy eszkimó nővel.
    Iván jelentkezik a felvételire. Az első próbát sikeresen veszi, 193 centi magas. A második során egy húzásra legurítja az üveg vodkát, még a szeme sem rebben. Jön a harmadik próba a medvével. Ivánt beküldik egy terembe és rácsukják az ajtót. Hamarosan veszett bömbölés és egyéb medvehangok jönnek ki odabentről, majd váratlanul Iván is kilép a teremből. Az arca tele van karmolásokkal, negyven sebből vérzik, de vigyorog.
    - Na, hol az az eszkimó nő akivel kezet kell fogni?

    Jézus Krisztus

    Egy apáca elhatározza, hogy megpróbálja jó útra téríteni a zárda mellett dolgozó építőmunkásokat, mivel igen zavarja a fülét az állandó káromkodás. Úgy gondolja, hogy a legjobb módszer, ha az ebédszünetben ő is a munkásokkal ebédel, így nem tartja fel őket. Becsomagolja az ebédjét egy zacskóba, és ebédidőben odamegy a munkásokhoz.
    - Jó napot uraim! - kezdi a mondandóját mosolyogva. - Ismerik Önök Jézus Krisztust?
    A munkások egymásra néznek döbbenten, majd egyikük odakiált az építkezés másik végében üldögélő munkásoknak:
    - Hé! Ismeritek ti Jézus Krisztust?
    - Mé' kérded? - kiabálnak vissza.
    - Mert itt a felesége az ebéddel!

    Tech Support

    Tech Support: Halló, miben segíthetek?
    Ügyfél: A számítógépemben füstöl a hálózati tápegység.
    TS: Akkor sajnos ki kell cserélnie a tápegységet.
    Ü: Nem kell! Csak meg kell változtatni az ini állományokat.
    TS: De uram egyértelmű, hogy a tápegység hibás. Ki kell cserélni.
    Ü: Semmi esetre. Valaki mondta nekem, hogy elég megváltoztatni az ini állományokat és rendben lesz. Én csak azt akarom öntől, hogy mondja meg a helyes parancsot.
    Tíz perc intenzív magyarázat után sem értette meg az ügyfél a probléma lényegét. A TS munkatárs már nem állta meg, hogy ne "feleljen".
    TS: Sajnálom uram. Általában ezt az ügyfeleknek nem áruljuk el, de létezik egy nem publikált DOS parancs, amely megoldja ezt a problémát...
    Ü: Tudtam én!
    TS: A config. sys végére írja be a következő sort: "LOAD NOSMOKE.COM" és minden normálisan fog működni. Utána értesítsen mi a helyzet.
    Kb. tíz perc múlva:
    Ü: Nem működik. Még mindig füstöl.
    TS: Rendben. Milyen verziószámú DOS-t használ?
    Ü: MS-DOS 6.22
    TS: Akkor ez a probléma. Ez a Dos verzió nem tartalmazza a NOSMOKE.com-t. Kapcsolatba kell lépnie a Microsoft-tal, és kérni tőlük egy upgrade-et. Majd értesítsen, hogy sikerült.
    Kb. egy óra múlva.
    Ü: Ki kell cserélni a tápegységet.
    TS: Miért?
    Ü: Hát felhívtam a Microsoftot és a technikusnak elmondtam, hogy Ön mit mondott. Utána a tápegységről kérdezgetett...
    TS: És mit mondott Önnek?
    Ü: Azt mondta, hogy a tápegységem nem kompatilibis a Nosmoke.com-mal.

    Korkülönbség

    A nyolcvanéves bácsika feleségül vesz egy 25 éves leányzót. Eljön a nászéjszaka, a feleség - gondolván hogy férjét elfárasztotta a ceremónia - külön hálószobában készül nyugovóra térni, amikor kopogtatnak az ajtón. Az öreg az, befekszik a felesége mellé.
    Mikor végeznek, jó éjszakát kíván az arának, majd eltávozik. A menyasszony már majdnem elalszik, amikor ismét kopogtatnak. Ismét az öreg az, szerelemre éhesen.
    Amikor befejezik, az öreg ismét jó éjszakát kíván, és elmegy. A menyasszony megint majdnem elalszik, de ismét jön a kopogás, a felajzott idősödő férjjel.
    Amikor befejezik, a leányzó nem hagyhatja szó nélkül az esetet:
    - Áruld már el, hogyan csinálod? Amilyen férfiakkal eddig dolgom volt, hiába voltak fiatalabbak, nem bírták háromszor egymás után. Honnan van ennyi energiád?
    Mire az öreg kicsit meglepetten:
    - Hogyan? Már jártam itt ma este?

    Forrás: viccesviccek.hu

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák