Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    Indítanék egy ötletbörzét... :R

    280x topicban pár napja szenved egy srác a Gigabyte kártyájával, alábbi hibajelenség miatt: [link]
    Kizárólag terhelés mellett látható a jelenség, asztalon nem (gpu 300mhz).
    Távsegítséggel (telószámcsere :DDD ) HWInfóval lett teszt két napja, kiderült hogy terhelésen dobálja le az órajelet a GPU folyamatosan. Ettől a ténytől eltekintve nekem kijelző/VGA kábel/táp problémának tűnt elsőre.

    Úgy alakult, ma ittvoltam nálam a srác ezzel a Giga 280x-el, nem tudtam annyira megfingatni semmivel hogy előjöjön a hiba (stabilan 1100on ment a GPU 100%-os terhelés mellett, nulla drop), volt hogy ablakban egymás mellett ment Metro LL + Valley stb. A VRM nem monitorozható a giga 280x-en sajnos, jobb híján megfogdoshattam a hátlapon a VRM hűtés merevítését, na az horror szinten meleg a kártyán, de a GPU-t 72 körül tartotta a WF3 hűtés. Kapott kincstári 500as Chieftech tápot is kölcsönbe, hogy nézze meg mizu ha a VGA-t direktbe arra köti, míg minden mást a 700as tápjára, egyelőre semmi siker. Itt nálam cirka másfél órán át volt nyúzva a kártya..

    A configja:

    Cuccok

    Intel i5 4570/Gigabyte GA-B85M-D3H/Corsair Vengeance 2x4 kit GB 1600mhz CL9/AMD/ATI Radeon Gigabyte R9 280X 3GB/Benq G2222HDL/Samsung Evo 840 120GB/Cooler Master Gx Lite 700W/Samsung 1TB 7200rpm 32MB F3 Sata2/Nec AD7243S/Thermaltake Soprano Vx/Genius SW HF 2.1 3000

    Bármi tipp, hogy a videon látható jelenséget mi a bánatos úristen okozhatja?? :F
    Sajnos a tudásom végére érkeztem, nem néztem még utána de kétlem hogy a 4hónaposan használtan 2 hete vett 700w-os táp 12V-s ága ennyire gyenge lenne.. :U

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák